До школярів у Тернополі завітали поліцейські
Сб. 28 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

До школярів у Тернополі завітали поліцейські

дУ Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 імені Андрія Юркевича працівники поліції зустрілися з учнями 4-6 класів.

Правоохоронці розповіли малечі, що необхідно робити, а що заборонено після уроків та під час канікул. Особливу увагу приділили іграм в соціальних мережах, які можуть стати фатальними для малолітніх та підлітків.

Учням ще раз нагадали, що робити у разі виявлення небезпечних знахідок, куди телефонувати, якщо запідозрили щось не ладне. Не забули поспілкуватися і про правила дорожнього руху. Правоохоронці розповіли, що найбільше дорожньо – транспортних пригод трапляється саме через неуважність пішоходів.

Працівники поліції розповіли дітям і про шахраїв та методи їхньої роботи: злочинці під приводом подзвонити, забирають мобільні телефони та не повертають.

Найбільше слухачам сподобалось спостерігати за чотирилапим другом поліцейських Річі.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Надія Кульчицька, наголосила, що такі зустрічі надзвичайно дієві та позитивно впливають на світогляд та ставлення дітей до навколишнього світу.

Читайте також: Тернопільські патрульні долучилися до всеукраїнського флешмобу (ФОТО)

В ході бесіди учні пригадали правила дорожнього руху та правила поведінки “Один вдома”. Провели правоохоронці з учнями квест гру на тему правила поводження в громадських місцях. Захід пройшов у формі діалогу, поліцейські відповідали на запитання учнів.

На згадку правоохоронці роздати дітям пам’ятні буклети.