Фаворит виборів на Білецького сільського голову Святослав Півторак виграв суд у «радикала» Яциковського! Тенісистка Тернопільського «Інваспорту» Тетяна Боднар стала срібною призеркою чемпіонату України «Зручний та доступний». В Тернополі відкрили сучасний офіс “Open Space” (фото) Мер Тернополя Сергій Надал публічно прозвітував за виконану роботу у 2018 році Наймолодші клієнти ПриватБанку мають шанс відвідати Legoland Іван Ковалик: Створення Єдиної Помісної Церкви — питання не лише відновлення історичної справедливості, а й національної безпеки У Тернополі контролюватимуть паркування транспортних засобів Вихованців «Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів» запрошують на свято Св. Миколая Депутати облради звернулися до митрополита Почаївського та єпископа Шумського взяти участь в Об’єднавчому Соборі (відео) Вбивці юнака з Тернополя привселюдно просили вибачення (відео) Як можна зекономити воду, газ та електроенергію тернополянам Тернополянку обікрали на робочому місці Як відбуватиметься перерахунок пенсій з 1 грудня “На гарячому” затримали злодія, який проник у квартиру «Карту тернополянина» можуть отримати жителі Курівецької, Малашовецької, Чернихівської та Кобзарівської територіальних громад

В День Незалежності журналістка і художник з Тернополя стали заслуженими

  • 2
    Поширили:

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №241/2018

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм  п о с т а н о в л я ю:

Нагородити орденом Свободи

ДЖЕМІЛЄВА Мустафу – народного депутата України

КОМІСАРЕНКА Сергія Васильовича – директора Інституту біохімії імені О.В.Палладіна Національної академії наук України, академіка НАН України і НАМН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня

КУЧУКА-ЯЦЕНКА Сергія Івановича – заступника директора Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона Національної академії наук України, академіка НАН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БИЧКОВА Сергія Андрійовича – технічного директора – головного інженера державного підприємства “АНТОНОВ”, м.Київ

МІНЦЕРА Озара Петровича – завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Міністерства охорони здоров’я України, м.Київ

ПАРУБІЯ Володимира Івановича – директора громадської організації “Інститут національної пам’яті”, м.Львів

Нагородити орденом “За заслуги” І ступеня

ІМАСА Євгенія Вікторовича – ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України, президента Спортивної студентської спілки України, м.Київ

ЛІШАНСЬКОГО Євгена Юхимовича – ветерана будівельної галузі, м.Київ

ПИРОЖКОВА Сергія Івановича – віце-президента Національної академії наук України, академіка НАН України

Нагородити орденом “За заслуги” ІІ ступеня

АЛЕКСІЄВЦЯ Миколу Мироновича – завідувача кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

ГАЛЕЛЮКА Миколу Михайловича – заступника директора медичної офтальмологічної клініки “Новий Зір”, м.Київ

ІОРГАЧОВА Дмитра Васильовича – генерального директора акціонерного товариства “Одеський кабельний завод “Одескабель”

КІНДЗЕРСЬКОГО Андрія Анатолійовича – провідного спеціаліста відділу управління департаменту Хмельницької обласної державної адміністрації

КОВАЛЕНКА Віктора Миколайовича – члена правління громадської організації “Харківська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)”, депутата Харківської обласної ради

КРИВОНОСА Миколу Івановича – голову Черкаського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

КУЛІКОВА Петра Мусійовича – ректора Київського національного університету будівництва і архітектури

ЛЕВИЦЬКОГО Володимира Павловича – першого заступника голови правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств України, м.Київ

ПРИХОДЬКА Віктора Романовича – голову правління – директора акціонерного товариства “УХЛ-МАШ”, м.Київ

САМОХІНА Анатолія Вікторовича – завідувача відділення Київської міської клінічної лікарні № 12

ШЕВЕТОВСЬКОГО Валентина Валентиновича – голову наглядової ради акціонерного товариства “Харківський плитковий завод”

Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

АГЕЙКІНУ Світлану Володимирівну – директора філії “Переробний комплекс” товариства “Вінницька птахофабрика”

АЛТУХОВА Валерія Миколайовича – директора Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату

БОРИСА Руслана Миколайовича – професора кафедри вищого навчального закладу “Київський медичний університет”

ВАСИЛІВА Богдана Михайловича – директора державного підприємства “Готель “Україна”, м.Київ

ГАВРИЛЮКА Івана Ярославовича – актора, сценариста, режисера, м.Львів

ГОДУ Маріяна Адамовича – директора товариства “Рівень ЛТД”, м.Рівне

ГОРБЕНКА Володимира Ілліча – диригента хору Обласного палацу культури, м.Миколаїв

ГРОШКА Івана Степановича – директора сільськогосподарського товариства “Ласковецький бровар”, Тернопільська область

ГУЛЛЄРА Володимира Ілліча – члена громадської ради при Миколаївському міському голові

ДОВГОГО Павла Івановича – Володимирівського сільського голову Казанківського району, Миколаївська область

ДОРОЖКА Анатолія Михайловича – члена Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”

ЄЛЕНСЬКОГО Віктора Євгеновича – народного депутата України

ІВАНУЩАКА Івана Миколайовича – керівника Управління культурно-мистецького фонду Державного управління справами

КАГЛЯНЧУКА Василя Івановича – генерального директора товариства “Чернівецька пересувна механізована колона № 76”

КАЧАЄВА Миколу Аркадійовича – заступника генерального директора – головного конструктора державного підприємства “Державне Київське конструкторське бюро “Луч”

КОРНІЄНКА Петра Григоровича – голову сільськогосподарського виробничого кооперативу “Лиманський”, Миколаївська область

ЛАВРИКА Андрія Семеновича – головного наукового співробітника державної установи “Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова” Національної академії медичних наук України

МАТВЄЄВА Миколу Олексійовича – головного конструктора – начальника відділу державного підприємства “Державне Київське конструкторське бюро “Луч”

МЕЛЬНИКА Івана Івановича – генерального директора товариства “Екопрод”, Донецька область

МІРОШНИК Ірину Миколаївну – голову правління акціонерного товариства “Укрпластик”, м.Київ

НАКОНЕЧНОГО Олександра Олеговича – заступника начальника відділу дочірнього підприємства Державної компанії “Укрспецекспорт” державного підприємства “Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма “Прогрес”, м.Київ

НАКОНЕЧНОГО Петра Семеновича – ветерана професійно-технічної освіти, м.Київ

НІМЧУКА Руслана Віталійовича – заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України – керівника юридичної служби

ОЛІЙНИКА Володимира Миколайовича – члена громадської організації “Всеукраїнська організація “Самооборона Майдану”, Івано-Франківська область

ПАЛАТНОГО Артура Леонідовича – народного депутата України

ПИЛИПЧУКА Олексія Олексійовича – голову центру захисту правди історії Другої світової війни та її вирішальної складової – Великої Вітчизняної війни при Миколаївській обласній організації ветеранів України

ПОПОВА Анатолія Івановича – члена громадської організації “Черкаський союз учасників АТО”

ПОРУЧНИКА Анатолія Михайловича – завідувача кафедри державного вищого навчального закладу “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”

РАДЧЕНКА Миколу Івановича – завідувача кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м.Миколаїв

СКОПА Ореста Андрійовича – головного художника Львівського палацу мистецтв

СТАНКЕВИЧА Миколу Григоровича – голову громадської організації “Ветерани десантних військ Вінницької області”

ФАЙЗУЛЛІНА Леоніда Габдульноровича – члена ради оборони Херсонської області

ЯНІЦЬКОГО Василя Петровича – народного депутата України

ЯРОЩУКА Олександра Анатолійовича – члена громадської організації “Всеукраїнська організація “Самооборона Майдану”, Івано-Франківська область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

РОМАНОВСЬКУ Юлію Юріївну – завідувача кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АРТЕМОВУ Галину Петрівну – головного консультанта Департаменту Адміністрації Президента України

БАЛЮК Марину Олександрівну – керівника приватної консультативної клініки, Харківська область

БЕЙ Лідію Пантеліївну – голову ради Снігурівського районного відділення Української спілки в’язнів – жертв нацизму, Миколаївська область

ВІТУШОК Марію Анатоліївну – заступника Керівника Головного департаменту – керівника департаменту Адміністрації Президента України

ЗАСКАЛЕТУ Наталію Сергіївну – заступника виконавчого директора Всеукраїнського громадського об’єднання “Національна асамблея інвалідів України”, м.Київ

КОТЛЯРОВУ-ПРОКОПЕНКО Ольгу Юріївну – художника-живописця, м.Одеса

ПРОХИРУ Марію Несторівну – заступника голови Тернопільського обласного відділу Всеукраїнської громадської організації “Союз українок”

СТИРКУЛЬ Наталію Євстафіївну – Дмитрівського сільського голову Знам’янського району, Кіровоградська область

ЧАПЛІНСЬКУ Антоніну Євгенівну – члена громадської організації “Материнське серце”, Київська область

ШЕВЦОВУ Світлану Михайлівну – директора Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району м.Києва

ЯСТРУБЕНКО Анастасію Іларіонівну – бібліотекаря Желаннівської міської бібліотеки Ясинуватської районної централізованої бібліотечної системи, Донецька область

Нагородити орденом Данила Галицького

НІКУЛІНУ Олену Валеріївну – Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України

СОСНОВСЬКОГО Дмитра Дмитровича – головного тренера штатної команди національної збірної команди України з боксу, м.Львів

ЧЕРНЯКА Михайла Євгенійовича – заступника голови Харківської обласної державної адміністрації

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

АНТОНЮКА Антона Петровича – заступника директора Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського

БАБІЯ Миколу Володимировича – тракториста-машиніста Гайсинської філії акціонерного товариства “Зернопродукт МХП”, Вінницька область

ВОДОП’ЯН Аллу Леонідівну – начальника відділу спеціального конструкторського бюро акціонерного товариства “Турбоатом”, м.Харків

НЕСТЕРЕНКА Ярослава Юрійовича – головного редактора підприємства “Редакція газети “Попаснянський вісник”, Луганська область

ХИЖНЯКА Романа Петровича – начальника цеху акціонерного товариства “Запоріжтрансформатор”

ШЕВЧЕНКО Ніну Михайлівну – апаратника цеху акціонерного товариства “Сумихімпром”

ШИТІКОВА Геннадія Івановича – електрозварника товариства “Гірничі машини – Дружківський машинобудівний завод”, Донецька область

Присвоїти почесні звання:                      

“НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

БУБЛІЄНКУОлександру Миколайовичу – солістові-вокалісту, композиторові, аранжувальнику, м.Київ

ГОНОБОЛІНУ Олександру Чарльзовичу – композиторові, м.Херсон

МАМЧУР Світлані Анатоліївні – солістці опери Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

ПІВНЕНКО Богдані Іванівні – артистці-солістці-вокалістці Національного ансамблю солістів “Київська камерата”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ”

БЄЛІКОВУ Юрію Володимировичу – архітекторові, члену Національної спілки архітекторів України, м.Одеса

БОНДАР Ганні Вячеславівні  – координаторові Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України Адміністрації Президента України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

БАБАШИНІЙ Лілії Олександрівні – концертмейстерові симфонічного оркестру “Київ-Класик”

ДЕМБ Марині Михайлівні – артистці драми комунального підприємства “Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені І.Кочерги” Житомирської обласної ради

ІЩАКУ Ігорю Михайловичу – артистові-вокалісту-солісту державного підприємства “Національний будинок органної та камерної музики України”, м.Київ

КАЛІНКІНІЙ Тамарі Костянтинівні – солістці опери державного підприємства “Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка”, м.Київ

КЛЕНІНІЙ Наталі Іванівні -актрисі театрально-видовищного закладу культури “Київський академічний Молодий театр”

ЛАЗОВІЧ Олені Володимирівні – артистці комунального закладу “Театрально-видовищний заклад культури “Новий драматичний театр на Печерську”, м.Київ

ЛЕПКО Ользі Богданівні – концертмейстерові симфонічного оркестру “Київ-Класик”

ПАСЄЦІ Роману Святославовичу – головному хормейстерові народного хору народної пісні “Джерело” Балаклійського районного будинку культури, Харківська область

ПАХАРЧУКУ Олександру Сергійовичу – солістові-вокалісту творчої спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України”, м.Київ

ПЕРЧЕВСЬКІЙ Наталії Миколаївні – артистці драми державного підприємства “Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка”, м.Київ

СТЕБЕЛЬСЬКІЙ Оксані Юріївні – скрипальці, керівникові і солістці ансамблю “Українські барви”, м.Київ

УРСУЛЯК Олені Георгіївні – солістці-вокалістці обласної комунальної установи “Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка”

ФОРТУСУ Олександру Геннадійовичу – артистові комунального закладу “Запорізький академічний обласний театр юного глядача” Запорізької обласної ради

ХОМІ Дмитру Миколайовичу -солістові-вокалісту творчої спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України”, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ”

КСЕНІЧУ Віктору Миколайовичу – начальникові управління капітального будівництва міської ради м.Кропивницького

СПАСИБКУ Олександру Валерійовичу – заступникові голови Київської міської державної адміністрації

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ”

ДЕМЧЕНКУ Анатолію Михайловичу – професорові кафедри Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

ДРОБКО Ганні Василівні – учительці Заставнівської загальноосвітньої школи I–III ступенів, Чернівецька область

ЛЕВЧЕНКО Любові Григорівні – учительці Житомирської міської гімназії № 3

МИСНИКУ Сергію Івановичу – директорові, учителю опорного закладу “Калайдинцівська загальноосвітня школа I–III ступенів імені Ф.Д.Рубцова Лубенської районної ради Полтавської області”

ПЕТРЕНКО Любові Іванівні – учительці комунального закладу “Навчально-виховний комплекс з інтернатним відділенням “Межиріцька загальноосвітня школа I–III ступенів імені Івана Семеновича Обдули – дошкільний навчальний заклад “Ромашка” Павлоградського району, Дніпропетровська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ГІРНИК УКРАЇНИ”

КОТЕНКУ Леоніду Олександровичу – машиністові рудника № 7 державного підприємства “Артемсіль”, Донецька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

БОГУЦЬКОМУ Андрію Боніфатійовичу – професорові кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидату геолого-мінералогічних наук, професорові

ВОЛКОГОНУ Володимиру Михайловичу – завідувачеві відділу Інституту проблем матеріалознавства імені І.М.Францевича Національної академії наук України, доктору технічних наук, професорові

ГНАТЮКУ Михайлу Івановичу – професорові кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка, доктору філологічних наук, професору

КЛИМЕНКУ Сергію Вікторовичу – завідувачеві відділу Інституту експериментальної радіології державної установи “Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України”, доктору медичних наук, професорові

ЛЕПЯВКУ Сергію Анатолійовичу – професорові кафедри Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктору історичних наук, професорові, Чернігівська область

ПРОКОПОВУ В’ячеславу Олександровичу – завідувачеві лабораторії державної установи “Інститут громадського здоров’я імені О.М.Марзєєва Національної академії медичних наук України”, доктору медичних наук, професорові

ЯЦИШИНУ Михайлу Михайловичу – завідувачеві кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктору юридичних наук, професорові, Волинська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ”

ГРИЦЕНЮКУ Роману Анатолійовичу – керівникові народного аматорського ансамблю бального танцю “Флеш” комунального закладу “Рівненський міський палац культури” Рівненської міської ради

КОВАЛЬ Наталії Романівні – художньому керівникові Палацу культури “Кристал” м.Новояворівськ, Львівська область

МАДЯР-НОВАК Вірі Василівні – викладачеві комунального вищого навчального закладу “Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора” Закарпатської обласної ради

МИГАЛЮ Станіславу Павловичу – голові Ліги творчої інтелігенції Львівщини

МУЛЯРУ Павлу Михайловичу – завідувачеві кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової

ПАЗИНУ Івану Дмитровичу – методистові Яворівської районної державної адміністрації, Львівська область

СЕЛЕЗНЬОВІЙ Надії Олександрівні – художньому керівникові, головному диригенту академічного камерного хору “Чернівці” Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка

СЕРДЮКУ Олександру Михайловичу – старшому викладачеві Харківської державної академії дизайну і мистецтв

ШИШКІНУ Сергію Євгенійовичу – музикантові, Волинська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ”

БОВАРОВУ Олександру Вікторовичу – головному бухгалтерові державного науково-виробничого підприємства “Об’єднання “Комунар”, м.Харків

ЄРЕМІ Тетяні Миколаївні – начальникові управління Вишгородської районної державної адміністрації, Київська область

ІВАНОВІЙ Ірині Миколаївні – члену Рахункової палати

ІОНІНУ Євгену Євгеновичу – завідувачеві кафедри Донецького національного університету імені Василя Стуса

КОВАЛЕНКО Олені Валеріївні – завідувачеві кафедри Запорізької державної інженерної академії

ЛУКОВІЙ Ользі Степанівні – заступникові завідувача лабораторії економічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

МОСКАЛЕНКУ Анатолію Михайловичу – заступникові директора Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України, м.Чернігів

ОСТАПЧЕНКО Наталії Віталіївні – директорові Департаменту Київської обласної державної адміністрації

ТРУТУ Станіславу Миколайовичу – заступникові генерального директора державного підприємства “Укрвакцина” Міністерства охорони здоров’я України, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ”

КОЗАЧУКУ Олегу Івановичу – заступникові генерального директора акціонерного товариства “Хмельницькобленерго”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ”

БАЦІ Валентині Володимирівні -заступникові головного редактора Всеукраїнської незалежної громадсько-політичної газети “Вільне життя плюс” у 2009–2015 роках, м.Тернопіль

ЖИГЛІНСЬКІЙ Ользі Тарасівні – завідувачеві відділу творчо-виробничого об’єднання соціальних програм філії “Львівська регіональна дирекція” акціонерного товариства  “Національна суспільна телерадіокомпанія України”

ЧОВГАНУ Олександру Юрійовичу – головному редакторові корпорації “Медіа Корпорація “RIA”, м.Вінниця

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

БОРОВСЬКОМУ Ростиславу Васильовичу – головному лікареві комунальної установи “Жмеринська центральна районна лікарня”, Вінницька область

ВОЛОСОВУ Євгену Віталійовичу – головному лікареві комунального закладу охорони здоров’я “Обласна стоматологічна поліклініка”, м.Харків

ГОЛОВЧАКУ Ігорю Степановичу – директорові державного закладу “Прикарпатський центр репродукції людини” Міністерства охорони здоров’я України, м.Івано-Франківськ

ГРУШЦІ В’ячеславу Юрійовичу – головному лікарю комунального закладу охорони здоров’я “Чугуївська центральна районна лікарня імені М.І.Кононенка”, Харківська область

ДУМІ Аллі Вікторівні – лікареві товариства “Дитячий медичний центр “Добробут”, м.Київ

КРАСНЮКУ Костянтину Костянтиновичу – завідувачеві відділення Обухівської центральної районної лікарні, Київська область

КРУГЛЯКУ Олександру Олександровичу – завідувачеві відділення лікувально-профілактичного закладу “Волинський обласний госпіталь ветеранів війни”

КУЛИКУ Олександру Васильовичу – директорові товариства “Науково-практичний центр нейрореабілітації “Нодус”, Київська область

МАКСИМ Наталії Миколаївні – завідувачеві відділення Пустомитівської центральної районної лікарні, Львівська область

МУХОМОРУ Олександру Івановичу – керівникові центру ультразвукової діагностики та інтервенційної сонографії Клінічної лікарні м.Києва

ОСАДЧУКУ Тарасу Івановичу – старшому науковому співробітникові відділу державної установи “Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України”

ПАВЛОВІЙ Леонілі Сергіївні – лікареві комунального закладу “Березівська центральна районна лікарня”, Одеська область

РЕГЕДІ Світлані Іванівні – завідувачеві відділення державної наукової установи “Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України”

СЕМЕНЕНКУ Андрію Валерійовичу – завідувачеві відділення комунального закладу охорони здоров’я “Харківська міська клінічна лікарня № 30”

СКРИПНИК Надії Василівні – завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу “Івано-Франківський національний медичний університет”

СОЛТИКУ Сергію Михайловичу – головному лікареві комунальної установи Овідіопольської районної ради “Овідіопольська центральна районна лікарня”, Одеська область

ТКАЧЕНКУ Павлу Івановичу – завідувачеві кафедри вищого державного навчального закладу України “Українська медична стоматологічна академія”, м.Полтава

ЦІДИЛО Іванні Григорівні – головному лікареві комунального закладу “Івано-Франківський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер”

ЧЕРВОНІЙ Оксані Анатоліївні – завідувачу відділення комунального закладу охорони здоров’я “Лозівська центральна районна лікарня”, Харківська область

ШИЛУ Віталію Миколайовичу – завідувачеві відділення комунального закладу “Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради”

ЮРИК Ользі Єфремівні – завідувачеві лабораторії державної установи “Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”

БАЩУКУ Анатолію Івановичу – лісничому Клітицького лісництва державного підприємства “Камінь-Каширське лісове господарство”, Волинська область

БОРОДАЄВУ Ігорю Володимировичу – директорові державного підприємства “Поліське лісове господарство”, Київська область

ВІГОВСЬКОМУ Ігорю Євгенійовичу – заступникові начальника відділу Державного агентства лісових ресурсів України

ЗДЕБСЬКІЙ Валентині Павлівні – директорові державного підприємства “Онуфріївське лісове господарство”, Кіровоградська область

ІВАСЮКУ Григорію Михайловичу – головному лісничому державного підприємства “Бердичівське лісове господарство”, Житомирська область

ПАПАРИЗІ Степану Степановичу – лісничому Говерлянського лісництва державного підприємства “Рахівське лісове дослідне господарство”, Закарпатська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ”

ДЕРЕЗІ Сергію Вікторовичу – начальникові виробництва Казенного підприємства “Науково-виробничий комплекс “Іскра”, м.Запоріжжя

ЗОЛОТАРЕНКУ Владиславу Віталійовичу – головному інженерові – заступнику генерального директора державного підприємства “Науково-технічний комплекс “Імпульс”, м.Київ

ТИХОНОВУ Сергію Борисовичу – токареві-розточувальнику товариства “Гірничі машини – Дружківський машинобудівний завод”, Донецька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ”

САРАХМАНУ Євгену Романовичу – газівникові доменної печі цеху акціонерного товариства “Маріупольський металургійний комбінат”, Донецька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ”

ДЕРПАЧУ Володимиру Федоровичу – майстрові художньої різьби по дереву, Житомирська область

СОЧЦІ Василю Васильовичу – художникові прикладного мистецтва, Закарпатська область

ЯРЕМКУ Михайлу Йосифовичу – майстрові народних художніх промислів живопису, Тернопільська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ”

БРИГИНЕЦЬ Галині Савеліївні – головному бухгалтерові Меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні”, м.Київ

ДЕМЕЩУК Вікторії Євгенівні – провідному концертмейстерові кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

ДОБУШУ Юрію Васильовичу – доцентові кафедри Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Львівська область

ДОЛЕСКО Світлані Валеріївні – генеральному директорові товариства “Центр української культури та мистецтва”, м.Київ

ЄГОРОВУ Михайлу Олексійовичу – директорові комунального закладу “Мелітопольське училище культури” Запорізької обласної ради

КУРЧАКОВІЙ Ользі Миколаївні – директорові Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка

ЛАРІНІЙ Валентині Іванівні – головному бухгалтерові державного підприємства “Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка”, м.Київ

МАКСЕМУ Юрію Валентиновичу – викладачеві установи Тернопільської обласної ради “Тернопільське обласне державне музичне училище імені С.Крушельницької”

ПАВЛЕНКУ Юрію Миколайовичу – викладачеві Черкаської дитячої музичної школи № 5

ПІДКОЛОДНОМУ Миколі Вікторовичу – завідувачеві відділу, викладачу комунального закладу Тернопільської міської ради “Центр творчості дітей та юнацтва”

ПОЛІКАРПОВІЙ Людмилі Петрівні – заступникові генерального директора Національної бібліотеки України для дітей, м.Київ

РАДЕЦЬКІЙ Ірині Юріївні – викладачеві Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка

РУДИК Таїсі Миколаївні – старшому науковому співробітникові відділу Чернівецького обласного краєзнавчого музею

РУДНИЦЬКІЙ Олександрі Миколаївні – директорові районної дитячої музичної школи Рокитнівської районної ради, Рівненська область

СЕРДЦЕВІЙ Аллі Григорівні – викладачеві-хореографу Львівської державної хореографічної школи

ТИХОМУ Валерію Опанасовичу – начальникові служби державного підприємства “Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка”, м.Київ

ФЕДОРЧЕНКО Ніні Андріївні – начальникові дільниці Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів

ХМІЛЮ Степану Петровичу – керівникові народного чоловічого хору Народного дому с.Переможне Городоцького району, Львівська область

ШУБАРЕВІЙ Аллі Юхимівні – викладачеві, завідувачу відділу комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу “Школа мистецтв” м.Маріуполя, Донецька область

ЩЕБЛИКІНІЙ Тетяні Миколаївні – викладачеві Київської дитячої музичної школи № 15 імені В.Г.Щигловського

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

БАЛАБАКУ Анатолію Федоровичу – завідувачеві кафедри Уманського національного університету садівництва, Черкаська область

БУРАКОВІЙ Світлані Юріївні – заступникові директора гімназії № 48 Шевченківського району м.Києва

БУРБАНУ Степану Івановичу – директорові Ставчанського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад I–III ступенів – дошкільний навчальний заклад”, Львівська область

ВДОВЕНКУ Ігорю Станіславовичу – голові Чернігівської обласної ради

ГАРБОВСЬКІЙ Любові Георгіївні – директорові Новоград-Волинської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2, Житомирська область

ДЕМЧУКУ Володимиру Степановичу – доцентові кафедри Київського національного лінгвістичного університету

ДУРМАНУ Миколі Олександровичу – доцентові кафедри Херсонського національного технічного університету

ЖИЛЬЦОВУ Олексію Борисовичу – проректорові Київського університету імені Бориса Грінченка

ЗАЇЧКУ Сергію Івановичу – проректорові Національного університету “Одеська морська академія”

КВАЧУ Ярославу Петровичу – директорові Одеського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету

ЛАДИЦІ Володимиру Івановичу – ректорові Сумського національного аграрного університету

ЛЬВОВУ Михайлу Сергійовичу – завідувачеві кафедри Херсонського державного університету

МАЛЬЦЕВІЙ Ірині Андріївні – першому проректорові Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Запорізька область

ОРЛОВСЬКІЙ Юлії Валеріївні – завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури”, м.Дніпро

ПОЛІЩУКУ Аркадію Петровичу – завідувачеві кафедри Національного авіаційного університету, м.Київ

РИСИКУ Роману Миколайовичу – директорові Підбірцівської загальноосвітньої школи I–III ступенів, Львівська область

САФОНОВУ Юрію Миколайовичу – заступникові директора державної установи “Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України”, м.Київ

СИНЬОВІЙ Євгенії Павлівні – завідувачеві кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

СОЛОМАСІ Ірині Григорівні – доцентові кафедри Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка

СТАВНЮКУ Віктору Володимировичу – завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ЧАБАНЮК Валентині Михайлівні – директорові середньої загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 імені воїна-інтернаціоналіста С.В.Гаврилюка смт Крижопіль, Вінницька область

ШЕВЧУКУ Ігорю Олександровичу – завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ШКУРУПІЙ Ользі Всеволодівні – завідувачеві кафедри вищого навчального закладу Укоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі”

ЩУПАКУ Ігорю Яковичу – директорові Українського інституту вивчення Голокосту, м.Дніпро

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”

ЛЯВІ Роману Борисовичу – начальникові відділу охорони здоров’я Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Київська область

ПІДМОГИЛЬНІЙ Лідії Григорівні – директорові вищого навчального закладу “Київський медичний коледж імені П.І.Гаврося”

СІЛЬВАШКО Валентині Василівні – головній медичній сестрі Ватутінської міської лікарні, Черкаська область

 “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”

БЕГАЛЮ Анатолію Степановичу – генеральному директорові державного геофізичного підприємства “Укргеофізика”, м.Київ

БЕЗПАЛЬЧУКУ Володимиру Володимировичу – заступникові головного механіка служби філії “Вільногірський гірничо-металургійний комбінат” акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, Дніпропетровська область

ГАПЯКУ Богдану Володимировичу – члену наглядової ради акціонерного товариства “Рівненська фабрика нетканих матеріалів”

МИСЕВИЧУ Ігорю Захаровичу – технічному директорові підприємства “АРТОН”, м.Чернівці

РИБАЛЦІ Олександру Леонідовичу – слюсареві-ремонтнику цеху акціонерного товариства “Сумихімпром”

САЄВИЧУ Івану Броніславовичу – члену Профспілки машинобудівників та приладобудівників України, м.Івано-Франківськ

ФЕРБЕЮ Миколі Васильовичу – керуючому Снятинським відділенням акціонерного товариства “Івано-Франківськгаз”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

ГОНТАРЮ Василю Федоровичу – заступникові голови селянського (фермерського) господарства “Гонтар”, Київська область

ЗГАМІ Віталію Миколайовичу – директорові з виробництва товариства “УкрАгроКом”, Кіровоградська область

КАВУНУ Олександру Федоровичу – директорові товариства “Прогрес”, Вінницька область

КАЛЬНІЧЕНКУ Володимиру Іллічу – першому заступникові голови Хмельницької обласної державної адміністрації

КАРПЕНКУ Олександру Олександровичу – заступникові генерального директора акціонерного товариства сільськогосподарської виробничої фірми “Агротон”, Луганська область

МІЩЕНКУ Сергію Васильовичу – директорові сільськогосподарського товариства “Старинська птахофабрика”, Київська область

МУСІЛОВСЬКОМУ Михайлу Франковичу – директорові сільськогосподарського підприємства “Нова ера – 2000”, Івано-Франківська область

ПЛУГАТАРЬОВУ Віталію Анатолійовичу – директорові державної установи “Виробничий експериментальний Дніпровський осетровий рибовідтворювальний завод імені академіка С.Т.Артющика”, Херсонська область

РОЗЛУЦЬКОМУ Мирославу Васильовичу – генеральному директорові сільськогосподарського товариства “Добробут”, Тернопільська область

САЄНКУ Євгену Євгеновичу – генеральному директорові товариства “Укрпромінвест-Агро”, Вінницька область

ФРОЛОВУ Сергію Олександровичу – директорові департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ”

АНДРІЮК Наталії Ростиславівні – начальникові служби у справах дітей Рівненської районної державної адміністрації

КУЗНЕЦОВІЙ Вікторії Петрівні – члену ради Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок

КУЧЕРЯВОМУ Івану Тихоновичу – першому проректорові вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”, м.Київ

РОЖОК Ірині Сергіївні – заступникові головного бухгалтера апарату президії Центрального правління Українського товариства сліпих, м.Київ

САХАРОВІЙ Катерині Михайлівні – голові громадської організації “Покровська районна організація осіб з інвалідністю”, Донецька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ”

ДОСКАЧУ Ярославу Володимировичу – голові правління Бучацького районного споживчого товариства, Тернопільська область

КОВАЛЬЧУК Олені Анатоліївні – заступникові керівника Управління – керівнику відділу Державного управління справами

ПАРИПІ Івану Васильовичу – голові правління Івано-Франківського акціонерного товариства по туризму та екскурсіях “Івано-Франківськтурист”

СИТНИКУ Ігорю Петровичу – головному інженерові обласного комунального виробничо-експлуатаційного підприємства “Держпром”, м.Харків

ХОХОТВІ Івану Івановичу – директорові Департаменту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ”

ВАЛЕНКОВУ Василю Євгеновичу – директорові Миколаївської зразкової автошколи товариства сприяння обороні України

КАРАЧОВУ Олексію Олександровичу – машиністові електровоза акціонерного товариства “Південний гірничо-збагачувальний комбінат”, Дніпропетровська область

РОМАНЮКУ Івану Івановичу – генеральному директорові товариства “ЗакарпатЄвроТранс”, Закарпатська область

ШЕНЕЛЕНКУ Миколі Васильовичу – начальникові району (вантажного) державного підприємства “Херсонський морський торговельний порт”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ”

КАПУСТІНУ Михайлу Максимовичу – інженерові-конструктору акціонерного товариства “Гамма”, м.Запоріжжя

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

АББАКУМОВУ Вячеславу Юрійовичу – адвокатові, члену громадської організації “Правозахисний рух “Закон і порядок”, м.Харків

АНДРЄЄВІЙ Еммі Іванівні – судді Одеського апеляційного господарського суду у відставці

ГЛУШКОВУ Любомиру Олексійовичу – голові Коломийської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область

ДЯТЛОВУ Євгенію Яковичу – керівникові секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики

КОСТЮЧЕНКУ Олександру Володимировичу – заступникові директора департаменту –начальнику відділу Міністерства освіти і науки України

КУЗЬО Миколі Степановичу – заступникові Міністра екології та природних ресурсів України

СМОЛЯРУ Андрію Олександровичу – судді Придніпровського районного суду м.Черкаси у відставці

ТИМКУ Євгену Валентиновичу – завідувачеві відділу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

ФЕЛИКУ Василю Івановичу – директорові Київського інституту інтелектуальної власності та права

ФЕЩУК Уляні Юріївні – заступникові голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ”

КРИЛОВУ Юрію Володимировичу – начальникові управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницька область

 “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”

АКСЮТІНУ Віктору Володимировичу – провідному фахівцеві Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ

БАРСЬКОМУ Валерію Євгеновичу – першому заступникові голови Миколаївської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України

БОГДАНЕНКУ Миколі Миколайовичу – тренерові-викладачу футбольного клубу “Динамо”, Київська область

БОРИСЮК Валентині Іванівні – директорові Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи, Волинська область

ЗУБОВУ Юрію Івановичу – тренерові-викладачу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Вулкан” Черкаської міської ради

МИХАЙЛОВУ Валентину Андрійовичу – старшому тренерові штатної команди національної збірної команди України з важкої атлетики, м.Київ

МОРГУНУ Валерію Павловичу – президентові Федерації України з веслування на човнах “Дракон”, м.Київ

ОРОБЕЦЬ Інні Петрівні – тренерові-викладачу виробничо-структурного підрозділу “Коломийський фізкультурно-спортивний клуб “Локомотив” імені П.Федоровича”, Івано-Франківська область

СІРЕНКУ Леоніду Микитовичу – ветеранові спорту, Луганська область

ТУВАКОВУ Аразнепесу – старшому викладачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

ЧЕБИШЕВУ Вячеславу Олексійовичу – голові Олександрійської міської громадської організації “Спортивний клуб “Європа-крос”, Кіровоградська область

ЯСИНЕВИЧУ Анатолію Казимировичу – тренерові-викладачу Новоград-Волинського відділення Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

БАБИНЦЮ Йосипу Михайловичу – художникові-живописцю, Закарпатська область

ДУПЛІЮ Сергію Олександровичу – художникові, Київська область

ЗАХАРЧУКУ Роману Степановичу – художникові, скульптору, Івано-Франківська область

ЛОЗОВСЬКОМУ Сергію Володимировичу – художникові-живописцю, м.Одеса

ЮР’ЄВУ Ігорю Зотовичу – художникові-живописцю, графіку, м.Чернівці

ЯКУБОВСЬКОМУ Володимиру Петровичу – головному художникові Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки.

Президент України  П.ПОРОШЕНКО

23 серпня 2018 року

  • 2
    Поширили:

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.








Loading...

Loading...



Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!