Дмитро та Юлія Андрієшини: «Як добре, що доля нас поєднала!»
Чт. 16 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Дмитро та Юлія Андрієшини: «Як добре, що доля нас поєднала!»

Цими вихідними одружився воротар теребовлянської «Ниви», директор дитячо-юнацького футбольного клубу «Чемпіон» Дмитро Андрієшин. Обраницею футболіста стала чарівна випускниця Тернопільського національного економічного університету Юлія Макогнюк.

DSC_0705-copyДо надзвичайно важливої події у житті щасливі молодята йшли кілька років, спочатку підтримуючи дружні стосунки. Коли почали зустрічатися, багато щасливих та незабутніх миттєвостей пережили разом. Юля завжди підтримувала Дмитра, коли він виходив на футбольне поле. А хлопець, у свою чергу, всі перемоги та здобутки рідного ФК «Нива Теребовля» присвячував «фартовій» коханій.

Познайомилися закохані три роки тому, в жовтні 2012-го, коли подруга Юлі вперше запросила Дмитра на зібрання молодіжного крила партії «УДАР». Восени 2013-го громадськість почала активно обговорювати євроінтеграційні процеси. Тоді Юля та Дмитро увійшли до складу організаційного комітету молодіжного Євромайдану Тернополя. Вони популяризували важливість підписання Угоди про асоціацію з ЄС, закликали до боротьби студентів, допомагали усім охочим вирушати на акції протесту до столиці.  

— На Майдані багато часу були разом, але це ще були дружні стосунки… Тоді панувала спільна ідея, нас, мабуть, об’єднала єдина мета. Це посприяло тому, що згодом ми стали парою, – зізнається Юля.

За кілька місяців голос та обличчя тернопільського Євромайдану – Дмитро Андрієшин — увійшов до списку найзавидніших женихів Тернопільщини. А у стосунках із Юлею настав переломний момент…

— Як-то кажуть, найкраще нам завжди дається дуже важко. Потрібно багато пройти, пережити труднощі та перипетії. І тільки тоді все буде добре! От так нам, разом подолавши перешкоди,  вдалося скласти в єдине пазл наших почуттів, – розповідає Юля.

Влітку цього року молодята поїхали відпочивати в Одесу. Юля ще не здогадувалася, що Дмитро вже активно готувався до події, яка згодом змінила їхнє життя…

— Все починалося дуже навіть неромантично, – розповідає Юля. – Коли приїхали до Одеси, в нас виникли труднощі з квартирою, довго не могли знайти житло. Коли нарешті поселилися, було пізно, тому до моря не пішли. Я приготувала вечерю, ми поїли та готувалися до сну. Єдине, що мене в той день дивувало, чому Діма так часто повторював: «Я тебе кохаю!», я аж не стрималася й сказала: «Чому ти так часто мені це говориш? Це не треба так часто говорити!» А він відповів: «Знаєш, чому я тобі це повторюю?..», став на коліна… і зробив мені пропозицію. Це був настільки хвилюючий момент, що, здавалося, серце вистрибне з грудей…

Тоді Діма простояв на колінах перед Юлею півгодини, допоки почув у відповідь таке заповітне «Так!»

— Ці дні, коли ми разом відпочивали в Одесі, були найкращими в житті! Нас поєднали  море, пляж, романтичні прогулянки… Та найбільше Одеса запам’ятається тим, що 19 липня Юля погодилася стати моєю дружиною! Я боявся, що забуду все, що хотів сказати… Дуже хвилювався, а коли почув з уст коханої омріяне «Так!», обійняв її міцно-міцно і пообіцяв собі, що ніколи не відпущу, – зізнається.

Згодом Юля дізналася, що ще перед поїздкою до Одеси Діма встиг сказати її батькам те, що збирається зробити пропозицію. Та мама з татом не проговорилися, що вже потай розпочали готуватися до весілля. 18 серпня Юля та Дмитро подали заяву до
РАЦСу і офіційно стали нареченими

DSC_0747 DSC_0762

— Пам’ятаю, коли я захворіла, Діма лікував мене, навіть вперше приготував вечерю, – розповідає Юля. – Знаєте, в житті бували важкі моменти, коли опускалися руки, тоді я по-особливому зрозуміла: Боже, як добре, що він є, що він поруч! Завжди дякую Всевишньому за те, що подарував мені зустріч з Дімою, безмежно кохаю свого чоловіка та ціную кожну прожиту з ним мить!

1 жовтня молодята зареєстрували шлюб в РАЦСі, а 4 жовтня стали на вишиваний рушник перед Богом та людьми, обвінчавшись в Свято-Троїцькому соборі УПЦ КП Підволочиська.

— Коли ми розписалися в РАЦСі, усвідомлення того, що я вже дружина, не було. Тільки в храмі, після вінчання, відчула єднання на духовному рівні. Зранку, мабуть, як і кожна наречена, дуже хвилювалася. А потім мені стало так легко на душі, почала отримувати цілковите задоволення та зрозуміла, що можу назвати себе по-справжньому щасливою! – ділиться Юля.

За три тури до завершення чемпіонату Тернопільщини з футболу, в день одруження Юлі та Діми, теребовлянська «Нива» виборола титул чемпіона області. Тому вітати молоде подружжя приїхали футболісти, які вкотре захистили своє звання. Не стримуючи емоцій, Діма подякував рідній команді за те, що його кохана стала не просто дружиною, а  дружиною чемпіона!

— Я дякую усім футболістам, які мене свого часу виховали та приїхали підтримати у цей надзвичайно важливий день. Я дякую, що доля подарувала мені найпрекраснішу у світі дружину. Я зроблю все, щоб вона була щасливою… – сказав Діма на весіллі. – В нас є грандіозні мрії, які ми поки що не можемо втілити в життя, але вже робимо щось маленьке, щоб згодом, через роки, разом дійти до великого!

Привітати молодят з одруженням, окрім чемпіонів, приїхали дуже багато друзів та рідних, серед них – активісти тернопільського Євромайдану, які першими помітили в очах Діми та Юлі ту маленьку спільну іскру, що переросла у велике сімейне полум’я…

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)