Українська церква стала незалежною: Україна отримала голову Помісної Церкви Чому Джамала хоче побачити на власні очі музичну студію тернополянина Хто винен у смерті немовляти на Тернопільщині У Тернополі розшукують”легких на руку” дівчат (відео) Сільський голова спокусився на хабар (фото) Як срібло впливає на долю: небезпека і користь металу Скандального вчителя на Тернопільщині призначили директором школи На Тернопільщині відбудуться вибори до п’ятьох ОТГ У Тернополі вдосконалять інформаційні таблички для туристів за допомогою 3D-технологій (Відео) Як тернополянам сплачувати свій обов’язковий платіж, який передбачає субсидія? Валерій Чоботар презентував ГО «Спілка воїнів та волонтерів АТО» (фото) Жителі приєднаних територіальних громад також можуть скористатися дисконтною програмою Чому ми не любимо владу? Як на Бучаччині допомагали Святому Миколаю (фото) Понад 135 тисяч краян користуються персоніфікованими та неперсоніфікованими картами для оплати за проїзд

Дмитро Ярош презентував національний рух «ДІЯ»

  • 3
    Поширили:

Фото - "НОВА Тернопільська газета"

Фото – “НОВА Тернопільська газета”

1 березня, у Тернополі з візитом побував народний депутат України, екс-лідер “Правого сектора” Дмитро Ярош. Мета візиту – представлення нової національно-патріотичної громадсько-політичної сили “Народний рух Державницька ініціатива Яроша” (“ДІЯ”).

Дмитро Анатолійович та керівник громадсько-політичного сектора новоствореного руху Андрій Шараскін зустрілися з представниками ЗМІ у приміщенні Народного руху України, щоб розповісти про новостворену політичну силу та основні напрямки її діяльності.

За словами Дмитра Яроша, ідея створення нового руху виникла у грудні 2015-го. Наразі “Народний рух Державницька ініціатива Яроша” – робоча назва. У травні планують провести установчі збори в Києві, на яких затвердять остаточну назву. Нині “ДІЯ” співпрацює з ГО “Вільні люди” та “Самообороною Майдану”, а щоб ознайомитися з проблемами на місцях, Дмитро Ярош розпочав зустрічі з пресою і громадами по всій Україні. Тернопіль – останнє місто в їхньому маршруті.

“Щоб вибудувати ідеологію партії і щоб вона була ефективною, ми зустрічаємося з громадськими організаціями, представниками малого і середнього бізнесу, з силовиками, армійцями, духовенством, – розповів Дмитро Ярош. – Оскільки рух може бути перспективним тільки тоді, коли закріпиться в громаді, “ДІЯ” співпрацюватиме з усіма громадськими організаціями та об’єднаннями, державотворчі ініціативи яких збігаються з ідеєю руху. У нас є кілька напрямів, за якими ми хочемо працювати. По-перше, війна залишається найактуальнішою проблемою і потрібно зробити все можливе для перемоги над агресором. Це і підвищення обороноздатності країни, і підтримка законопроекту у ВР про створення добровольчої армії. По-друге, максимально згуртувати і скоординувати діяльність громадських об’єднань на місцях. По-третє, створити тиск на владу, щоб примусити її працювати і виконувати вимоги Майдану. При владі мають бути люди, які довели свою ефективність і корисність, адже у нас спільна мета – здобуття національної держави”.

Крім того, на всеукраїнському і місцевих рівнях будуть створені координаційні центри, які вестимуть просвітницьку та інформативну роботу. “Одна людина не вирішить проблеми, для цього потрібен комплексний підхід, тому ми організовуємо координаторів, які зможуть примирити різні групи та працювати на громаду, – пояснив Андрій Шараскін. – Ми також розуміємо, що за один день змінити країну неможливо, тому будемо прагнути зробити для цього все, що від нас залежить”.

Ірина КОШІЛЬ
НОВА  Тернопільска газета


  • 3
    Поширили:

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.
Loading...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!