У понеділок без світла залишаться кілька вулиць в Тернополі У Тернополі з’явиться новий парк ТОП-10 унікальних місць у Тернополі, які має побачити кожен (ФОТО) На Тернопільщині продовжується набір до патрульної поліції Унікальні стародруки можна побачити у замку на Тернопільщині (Фото) Завдяки системі «Prozorro.Продажі» громада Тернополя отримала додатково понад 100 000 гривень Вартість проїзду у Тернополі буде у тролейбусах- 5 грн, у маршрутках та автобусах – 6 грн. Тролейбус №104 уже курсує вулицями міста На Тернопільщині автомобіль переїхав чоловіка Завтра тернопільський театр перевтілиться на Віденську оперу Відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт на антикорупційну тематику (фото) Через образи блондинка розтрощила дорогезний автомобіль “кривдника” (відео) Тернопіль на завершальному етапі приєднання сіл до міської територіальної громади Які імена обирають тернополяни для новонароджених діток Сімейна медицина: Хтось чув, хтось навіть бачив – але для багатьох вона ще залишається загадкою

Експорт-імпорт на Тернопільщині становив понад 36 мільйонів доларів

  • 3
    Поширили:

Обсяги експорту та імпорту послуг області у січні–червні 2018р. становили відповідно 35,6 млн.дол. США та 3,5 млн.дол.

Порівняно з січнем–червнем 2017р. експорт збільшився на 32,7%, імпорт зменшився на 1,2%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами становило 32,1 млн.дол.

Зовнішньоторговельні операції послугами область здійснювала з партнерами із 90 країн світу.

До країн Європейського Союзу експорт послуг становив 88,2% від загального обсягу експорту, імпорт послуг з цих країн – 92,6% від загального обсягу імпорту.

Основним торговим партнером як в експорті, так і в імпорті послуг була Польща (78,5% обласного експорту та 39,7% обласного імпорту).

Вагомі обсяги експорту послуг здійснювались до Швеції, США, Швейцарії та Німеччини, імпорту послуг – з Німеччини, Бельгії, Словаччини.

Основу структури експорту-імпорту послуг складали послуги з переробки матеріальних ресурсів, послуги, пов’язані з подорожами, транспортні, ділові та послуги у сфері телекомунікації, комп’ютерні, інформаційні послуги.

 

 


  • 3
    Поширили:

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.
Loading...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!