На деяких тернопільських школярів чекає цього місяця приємний бонус
Пн. 25 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На деяких тернопільських школярів чекає цього місяця приємний бонус

гроші
фото з мережі інтернет

Учні тернопільських шкіл у 17 номінаціях отримуватимуть щомісячні іменні стипендії, які виплачуватимуть із міського бюджету Тернополя.

Спеціальна конкурсна комісія з питань освіти та науки уже визначила претендентів на здобуття такої стипендії, проте їх остаточно повинні затвердити на черговій сесії міської ради.

Як розповідає начальник управління освіти та науки Ольга Похиляк, кожна школа подавала претендентів з числа кращих та обдарованих учнів на отримання такої стипендії. Загалом було виділено 17 номінацій, у кожній з яких по три учні отримуватимуть щомісяця 300 гривень. Також комісія визначала претендентів на звання «Кращий учень школи».

Читайте також: Беззаперечно чудова новина для тернополян

Усі стипендії названі іменами відомих тернопільських діячів. Наприклад, у сфері мовознавства стипендія присвячена імені завідувача кафедри мовознавства ТНПУ ім. В.Гнатюка Дмитра Бучка, в галузі історії – археологу Ігорю Гереті, а у сфері учнівського самоврядування – першому бургомістру-українцю Володимиру Лучаківському.

«Міська рада на останній сесії виділила кошти на виплату іменних стипендій кращим тернопільським школярам у 17-ти номінаціях, а це по 300 грн. в місяць впродовж навчального року. Ці кошти вже направлені у заклади і за попередні місяці їх отримають учні вже у листопаді, – розповідає Ольга Похиляк. – Премії вчителям, які підготували переможців олімпіад, вже виплачені».
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)