На екскурсію тернопільськими підземеллями прийшло 500 людей
Нд. 23 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На екскурсію тернопільськими підземеллями прийшло 500 людей

печера підземелляБлизько 500 тернополян прийшло на вечірню екскурсію міськими підземеллями, що організував дослідник Андрій Кір. Хлопець зазначає, що сам не розраховував на таку кількість людей.

– Ми планували міні-екскурсію/брифінг про роботу з дослідження тернопільських підземель. Вийшло як вийшло. 317 людей заповнили реєстраційну форму на участь в заході, близько 500 людей відвідали підземелля Тернопільського Старого Замку . Сподіваюсь, що вечір вийшов пізнавальним. Чесно, взагалі не очікували на такий ажіотаж. Безмежно всім вдячний за присутність, адже це доводить, що тема цікава і потрібна для нашого міста, – зазначив Андрій.

Екскурсію розпочали біля тернопільського туристичного центру. Далі колона людей рушила до Катедри, де присутнім показали  презентацію про дослідження підземель.

Завершилась прогулянка біля замку, де всі охочі змогли безкоштовно спуститись і оглянути підземелля.  

Читайте також: У ДТП на Тернопільщині загинув чоловік (ФОТО)

Нагадаємо, що 28 серпня у підземеллях тернопільського замку відкрили музей міста.

– Відкриття підземель у тернопільському замку – це лише початок. Мерія Тернополя буде продовжувати проект їх реставрації, будемо відкривати нові маршрути для туристів, щоб підземелля стали ще однією «родзинкою» міста, – зазначив очільник Тернополя Сергій Надал.
Загрузка...Loading...