На прощу до Зарваниці очікується майже 100 000 прочан
Вт. 30 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На прощу до Зарваниці очікується майже 100 000 прочан

Зарваниця
Зарваниця

Тернопільщина готується до Загальнонаціональної прощі у Зарваниці, що відбудеться в липні 2017 року. Очікують близько 100 тисяч прочан.

Адже цього року Загальнонаціональна проща приурочена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, 125-річчю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого та молитві за мир в Україні. Власне, завдяки прощі відбувається інформування про нашу область на цілий світ. На цьому наголосив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик у програмі «Позиція», що виходить на «Radio ROKS» щосереди.

«Торік у нас збиралися всі представники Марійських духовних центрів і це була дуже велика подія. Цього ж року ми також очікуємо багато паломників. При цьому для нас важливо, що ми напрацювали спільно з церквою професійні прощі, до яких долучається багато людей з Центральної та Східної України. Адже на прощі не важливо, до якої конфесії ти належиш, важливо духовне об’єднання та спілкування», – зауважив Юрій Юрик.

Водночас він відзначив, що на Загальноукраїнську прощу очікують Папського Нунція – дипломатичного представника Папи Римського, а також інших високих духовних представників з європейських країн.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)