Незабаром в Тернополі може відкритись світовий заклад швидкого харчування


За останні 7 років Тернопіль не лише активно ремонтувався й розбудовувався. Наше місто стало реально претендувати на статус Великого міста – інтелектуального, освітнього ділового та туристичного центру України.

Українці завжди любили Тернопіль. Для всієї держави – це Файне місто. Тернопіль завжди був освітнім та інтелектуальним центром, де розташовані великі університети, академії та інститути. Однак, треба визнати, протягом тривалого часу він залишався типовим провінційним містом (за англійською термінологією – town). Тут менші зарплати, менше можливості для самореалізації для молоді. Тепер все це в минулому – 2018 рік може стати переломним для нашого міста.

Віховий рік у розвитку Тернополя

Ситуація почала змінюватися у 2010 році. Після багатьох років політичних скандалів та «склоків» у Тернополі утвердилася стабільна влада. Це стало своєрідною «міткою» для інвесторів. З міською радою почали працювати західні державні та недержавні інвестори, банки та фонди. Вони перші повірили новій міській владі і побачили, що з нею можна мати справу. Відповідно місто отримало більше фінансових можливостей для розвитку інфраструктури. Тернопіль став кращим, привабливішим та зручнішим. 

І це вже, у свою чергу, стало новим «маяком» для великого міжнародного бізнесу, який почав активно заходити у Тернопіль.

Зокрема велика IT-компанія «Фючер Процесінг Україна» зі 100% європейськими інвестиціями у лютому 2017 року зареєструвала своє представництво у Тернополі, і вже у 2018 році планує створити у нашому місті до 100 робочих місць. Заробітна плата у цій компанії має становити від 30 000 до 110 000 гривень. Тобто у Тернопіль заходять не лише західні компанії, а й західні зарплати. 

Тернопіль-city

У 2018 році у нашому місті може з’явитися ресторан McDonalds. Про це натякнув генеральний директор «McDonalds Ukraine» Гжегож Хмелярски. Також у нашому місті може з’явитися й перший готель з всесвітньовідомої мережі «Accor». І це далеко не другорядні новини. 

Як свідчать дослідження відомого у світі видання The Economist, у містах, де відкриваються ресторани McDonalds, у тричі збільшується туристичний потік. Тобто McDonalds є «міткою» для туристів. 

Таким чином, Тернопіль-city – має всі шанси перетворитися ще й на туристичний та діловий центр України. Замість того, щоб їхати на заробітки, тернополяни зможуть отримати європейську роботу у рідному місту. Збільшення туристичного потоку розширить можливість для ведення свого бізнесу.

А тепер згадаємо з чого все починалося? – з політичної стабільності і ремонтних робіт. Як говорить народна мудрість: «Великі справи починаються з малих». У Тернополі вкотре довели правдивість цих слів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.


Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!