На Тернопільщині судять шахрая Щодня тернопільська мерія оплачує обіди 60-ти потребуючим людям На День Незалежності у Тернополі виступить гурт “PIANOБОЙ” Про те, як працює унікальне хірургічне відділення у Тернополі На Тернопільщині знайшли шість мінометних мін На Тернопільщині трапилася серйозна аварія Одне фото, як ремонтують вулицю Чорновола зараз у Тернополі Тернополяни долучаться до дуже патріотичної та релігійної акції «МРІЯ» почала сіяти озимі під урожай 2019 У Тернополі відроджується футбол? Злагодженою роботою – до масштабного оновлення доріг Тернопільщини (фото, відео) Експорт-імпорт на Тернопільщині становив понад 36 мільйонів доларів Трактор став каменем спотикання жительки Тернопільщини Тернопільщина почала купувати електроавтомобілі Хто проти того, щоб ремонтувати дороги в Тернопільській області?

Обласний чемпіонат з літнього біатлону зібрав юних спортсменів Тернопільщини (фото)

• 6
    Поширили:

Чемпіонат Тернопільської області з літнього біатлону впродовж двох днів тривав у Тернополі, на біатлонній базі в селі Підгороднє. Учасниками змагань стали понад сто спортсменів різного віку з Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Організували захід управління фізичної культури та спорту ОДА та Тернопільська обласна громадська організація «Федерація біатлону Тернопільської області».

Щодо результатів тернополян, то у дуельній стрільбі серед чоловіків 1998 р.н. і старших Назар Цебринський посів друге місце, а Роман Бригадир був третім; серед жінок 1998 р.н. і старших місця на п’єдесталі зайняли Іванна Пазинюк, Богдана Походалова та Катерина Марценюк; серед юніорів 1999 р.н і молодших друге місце посів Іван Рогацький, третє – Юрій Коженьовський. Серед юніорок (1999 р.н. і молодші) у цій дисципліні відзначились Олександра Меркушина (1 місце), Олександра Медоєва (2 місце), Катерина Ільницька (3 місце).

У спринт-кросі (дистанція 4 км) Давид Драбик посів друге місце у заліку і серед чоловіків, і серед юніорів; серед жінок (дистанція 3 км) перше місце здобула Іванна Пазинюк, а другою та третьою, відповідно, були Богдана Походалова та Катерина Марценюк. Серед юніорок місця у спринт-кросі розподілились так: 1 місце – Ільницька Катерина, 2 місце – Меркушина Олександра, 3 місце – Усенко Олександра.

У дисципліні «спринт – лижоролери» серед чоловіків (дистанція 5 км) друге місце посів Драбик Давид, третім був Юрій Крикончук; серед жінок перше місце завоювала Іванна Пазенюк, друге – Богдана Походалова, третє – Катерина Марценюк; Мандзин Віталій був другим серед юніорів (дистанція 4 км ), а серед юнірок перше місце посіла Меркушина Олександра, друге – Олександра Усенко, третє –Діана Смолій.