Реконструкція аеропорту «Тернопіль» відкриє нові можливості для розвитку регіону (фото) У Тернополі оригінально «відсвяткували» підвищення ціни на газ для населення Христина Соловій запрошує тернополян на концерт (Фото) Української церкви Московського патріархату не буде, – патріарх Філарет на Тернопільщині (фото) Увага! Діють нові правила паркування Як не стати жертвою телефонних аферистів Тенісистка Тернопільського «Інваспорту» Тетяна Боднар стала срібною призеркою чемпіонату України Українці зможуть відвідувати Грузію за внутрішніми паспортами Степан Барна: «Пакунки малюка» на Тернопільщині отримали майже тисяча новонароджених діток (фото) Тернополянин погрожує підірвати будинок і вистрибнути з балкону (відео наживо) У стані наркотичного сп’яніння та з “травичкою” у багажнику спіймали порушника у Тернополі (фото) На Тернопільщині спіймали квартирних злодіїв (фото) «Креатор-Буд» – у рейтингу кращих забудовників України В Україні працює сервіс на основі відкритих даних про першу реєстрацію авто ДТП поблизу Тернополя: п`яний водій втік з автомобіля та переховувався у лісі

Обласний чемпіонат з літнього біатлону зібрав юних спортсменів Тернопільщини (фото)

• 6
    Поширили:

Чемпіонат Тернопільської області з літнього біатлону впродовж двох днів тривав у Тернополі, на біатлонній базі в селі Підгороднє. Учасниками змагань стали понад сто спортсменів різного віку з Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Організували захід управління фізичної культури та спорту ОДА та Тернопільська обласна громадська організація «Федерація біатлону Тернопільської області».

Щодо результатів тернополян, то у дуельній стрільбі серед чоловіків 1998 р.н. і старших Назар Цебринський посів друге місце, а Роман Бригадир був третім; серед жінок 1998 р.н. і старших місця на п’єдесталі зайняли Іванна Пазинюк, Богдана Походалова та Катерина Марценюк; серед юніорів 1999 р.н і молодших друге місце посів Іван Рогацький, третє – Юрій Коженьовський. Серед юніорок (1999 р.н. і молодші) у цій дисципліні відзначились Олександра Меркушина (1 місце), Олександра Медоєва (2 місце), Катерина Ільницька (3 місце).

У спринт-кросі (дистанція 4 км) Давид Драбик посів друге місце у заліку і серед чоловіків, і серед юніорів; серед жінок (дистанція 3 км) перше місце здобула Іванна Пазинюк, а другою та третьою, відповідно, були Богдана Походалова та Катерина Марценюк. Серед юніорок місця у спринт-кросі розподілились так: 1 місце – Ільницька Катерина, 2 місце – Меркушина Олександра, 3 місце – Усенко Олександра.

У дисципліні «спринт – лижоролери» серед чоловіків (дистанція 5 км) друге місце посів Драбик Давид, третім був Юрій Крикончук; серед жінок перше місце завоювала Іванна Пазенюк, друге – Богдана Походалова, третє – Катерина Марценюк; Мандзин Віталій був другим серед юніорів (дистанція 4 км ), а серед юнірок перше місце посіла Меркушина Олександра, друге – Олександра Усенко, третє –Діана Смолій.