Як чоловік з Тернопільщини хотів “нажитися” на державі і що з того вийшло Про що просить тернополян Служба безпеки України Як мікрохвильвка наробила біди на Тернопільщині Тернополянка стала жертвою “старої-нової” афери Тернополянин пішов обкралади “найбагатших” в місті: виховательок, вчительок У ще одному тернопільському будинку стало затишніше (фотофакт) Неподалік Тернополя трапилася трагедія…. Як чоловік на Тернопільщині хотів покарати начальника, але наробив неприємності собі А ви казали, а вони – працюють! (фотофакт з Тернополя) Як і кого нагородили з тернопільських спорстменів Один з найкращих тернопільських університетів готує День відкритих дверей! На Тернопільщині помер АТОвець, який після себе залишив небезпечну знахідку Чому тернополян шокують платіжки за газ? На Тернопільщині чоловік в хаті зберігав…. бойову гранату Тернопільські магазини матимуть неприємності через продаж алкоголю вночі

Пару цифр з економіки Тернопільщини


Обсяг роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, за І квартал 2018р. склав 1587,7 млн.грн, що в порівнянних цінах на 5,3% більше рівня І кварталу 2017р.

У структурі роздрібного товарообороту торгової мережі підприємств (юридичних осіб) частка непродовольчих товарів становила 66,5% (1055,3 млн. грн),  продовольчих товарів – 33,5% (532,4 млн.грн).

В обсязі продажу непродовольчих товарів 22,0% припадало на роздрібний товарооборот від продажу фармацевтичних товарів 16,8% – бензину моторного та дизельного пального, 10,5% – матеріалів будівельних та залізних виробів, 10,3% – автомобілів та автотоварів, 5,5% – газу стисненого та скрапленого для автомобілів. 

У товарообороті продовольчих товарів найбільшу питому вагу складали кондитерські вироби – 10,9%, молоко та молочні продукти – 9,5%, м’ясо та м’ясні продукти – 8,3%, свіжі плоди, ягоди, виноград, горіхи – 5,5%, борошно,  хліб та хлібобулочні вироби – 4,5%.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.

Loading...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!