Об’єднатися з багатим містом, яке має потенціал для розвитку, або створити «союз бідних сіл», який після 2020 року спіткає повний фінансовий колапс? До 1 серпня у Тернополі відремонтують підпірну стінку біля острівця «Чайка» (фото) Допомоги небайдужих потребує 10-річний Сашко Кильо з Тернополя (відео) У Тернопільській патрульній поліції з’явився новий спецпідрозділ (фото) Ольга Хома: До тих, хто вимагатиме гроші у батьків на облаштування перших класів, прийматимуть рішучі міри (відео) Деталі трагічної загибелі молодого тернополянина Тернопільщина у трійці лідерів за зростанням доходів у місцеві бюджети Тернополян запрошують пограти пляжний волейбол на «Циганці» У Тернополі невідомий влаштував стрілянину з автомобіля (фото) Які 9 правил потрібно запам’ятати водіям у Тернополі Ще одна поліцейська станція з’явилася на Тернопільщині (фото) Про унікальний віадук на Тернопільщині дізнається уся Європа (фото) На Микулинецькій-бічній, 2 у Тернополі ремонтують двір  На Чортківщині затримали серійного злодія У Тернополі розпочинаються ремонти на вулицях Бережанській і Тролейбусній

Пару цифр з економіки Тернопільщини


Обсяг роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, за І квартал 2018р. склав 1587,7 млн.грн, що в порівнянних цінах на 5,3% більше рівня І кварталу 2017р.

У структурі роздрібного товарообороту торгової мережі підприємств (юридичних осіб) частка непродовольчих товарів становила 66,5% (1055,3 млн. грн),  продовольчих товарів – 33,5% (532,4 млн.грн).

В обсязі продажу непродовольчих товарів 22,0% припадало на роздрібний товарооборот від продажу фармацевтичних товарів 16,8% – бензину моторного та дизельного пального, 10,5% – матеріалів будівельних та залізних виробів, 10,3% – автомобілів та автотоварів, 5,5% – газу стисненого та скрапленого для автомобілів. 

У товарообороті продовольчих товарів найбільшу питому вагу складали кондитерські вироби – 10,9%, молоко та молочні продукти – 9,5%, м’ясо та м’ясні продукти – 8,3%, свіжі плоди, ягоди, виноград, горіхи – 5,5%, борошно,  хліб та хлібобулочні вироби – 4,5%.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.Loading...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!