Вам кортить знати, скільки у Тернополі є підприємців? Ветеранам ОУН-УПА у Тернополі вручили подяки та цінні подарунки Як у Тернополі на глянц відремонтували ще один двір Cвято Покрови у Тернополі відзначили урочистою ходою на честь Героїв та борців за волю України Декілька фото з Тернополя, які шокували усіх На найдовшому аераційному фонтані в Україні роблять підсвітку  Тернопіль вражає: у місті запрацювали унікальні фонтани Триває капітальний ремонт двору на бульварі Симона Петлюри Як розпочав вівторок очільник Тернополя (фотофакт) П’яний у Тернополі спричинив потрійне ДТП На Тернопільщині горіло стихійне сміттєзвалище Тернопіль вражає: найдовша катальпова алея росте у файному місті У Тернополі спіймали водія, який ледь тримався на ногах Яке покарання чекає на “шоколадного” злочинця Керівник тернопільської поліції про те, як воював на Сході

Перелік заходів, куди у Тернополі можна сходити у жовтні


Анонси основних заходів, які передбачається провести Тернопільською міською радою або за її участю на жовтень

№ п\п

Зміст заходу

Термін проведення

Відповідальні виконавці / місце проведення

1

Нагородження та гала-концерт переможців Всеукраїнського Фестивалю-конкурсу української народної пісні «Соловейко»

01.10.2017р. 15.00 год.

Управління культури і мистецтв / Обласна філармонія

2

Спортивно-масовий захід «Свято двору»

01.10.2017 р. 14.30 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / Спортивний майданчик ТЗОШ №11

3

Концерт Тернопільського Муніципального Галицького камерного оркестру «Класичні мініатюри»

01.10.2017р. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

4

Концерт гурту «Лісапетний батальйон»

01.10.2017р. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

5

Фестиваль за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» в рамках проведення ІІІ Дворових Олімпійських ігор. І етап – зональний.

04.10.2017 р. 14.30 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / Спортивний зал ТЗОШ №19 / спортивний майданчик ТЗОШ №19.

6

Спортивно-масовий захід «Свято двору»

05.10.2017 р. 14.30 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / Спортивний зал ТЗОШ №14 / універсальний спортивний майданчик Л. Українки, 17.

10.10.2017 р. 14.30 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / Спортивний зал ТСШ №3 / Спортивний майданчик ТНВК «Школа-ліцей №6.ім. Н. Яремчука».

11.10.2017 р. 14.30 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / Спортивний зал ЗОШ № 16 / Спортивний майданчик ЗОШ № 16

7

Кінодекалог патріотичного перегляду кінофільмів для молоді

10 – 20.10.2017р.

Управління культури і мистецтв, Управління освіти і науки / КП «Палац Кіно» ТМР

8

Караван історій «Козацькими стежками»

11.10.2017р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №4 для дорослих-Етноцентр

9

Відкритий Всеукраїнський турнір «Тернове поле» з вільної боротьби серед чоловіків

11 – 13.10.2017 р. 10.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільська обласна федерація вільної боротьби / СК «Галицькі Леви»

10

Відкриття виставки та презентація буклету Богдана Ткачика «Історичні постаті тернопілля»

12.10.2017р.

Управління культури і мистецтв / АртГалерея

11

Презентація книги «Українська повстанська абетка» / Олег Вітвіцький

12.10.2017р. 12.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №2 для дітей – Музей «Літературне Тернопілля»

12

Літературно-музичне патріотичне свято «Під Бандерівський волі стяг»

12.10.2017р. 12.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №2 для дорослих

13

Тематичний вечір «Кращі з кращих- козаки»

12.10.2017р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №8 для дорослих

14

Історико-патріотичний акцент «Схилімось перед мужністю УПА»

12.10.2017р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №4 для дітей – Центр Коронації слова

15

Літературно-мистецька імпреза «Ми роду козацького діти, землі української цвіт»

12.10.2017р. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №5 для дорослих

16

Семінар – презентація «Файне ІТ»

12.10.2017р. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

17

Урочини та святковий концерт до Дня Захисника України

13.10.2017р.

Управління культури і мистецтв / Військова частина А3215

18

Година історичної пам’яті «Армія Пресвятої Покрови»

13.10.2017р. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №3для дітей

19

Концерт Олександра Пономарьова «Полонила ти…»

13.10.2017р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

20

Урочиста хода у вишиванках та покладання квітів Героям визвольних змагань

14.10.2017р. 10.00 год.

Управління культури і мистецтв, Управління організаційно-виконавчої роботи / Проспект С. Бандери – площа біля пам’ятника С. Бандері

21

Виставка-інсталяція дереворитів українського художника, графіка, громадського і політичного діяча, члена ОУН і УГВР, Лицаря Срібного Хреста Заслуги Ніла Хасевича

14.10.2017р. з 10.00 год.

Управління культури і мистецтв / Площа біля пам’ятника С. Бандері

22

Похід до могили загиблих воїнів УПА, поминальний молебень, покладання квітів. (Концертна програма у виконанні вокального ансамблю «Березівка»)

14.10.2017р. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / Могила воїнів УПА / Мікрорайон «Пронятин»

23

Святковий концерт за участю художніх колективів та окремих виконавців м. Тернополя, а також переможців фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», з нагоди 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва, Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

14.10.2017р. 17.00 год.

Управління культури і мистецтв / Театральний майдан

24

Розважальна молодіжна програма для молоді: «Козацька слава не вмре, не загине!»

14.10.2017р. 20.00 год.

Управління культури і мистецтв / КУ Будинок культури «Кутківці»

25

Міжнародний турнір з бодібілдингу

15.10.2017р. 10.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

26

Концерт Христини Соловій

17.10.2017р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

27

Інтерактивна гра «Спортивний дайджест»

17.10.2017 р. 11.25 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / ТЗОШ № 24

20.10.2017 р. 11.25 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / ТЗОШ № 24

28

Обмінний концерт за участю художньої самодіяльності Будинку культури «Пронятин» із програмою «Хай квітне щасливо моя Україна!»

22.10.2017р. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / КУ Будинок культури «Кутківці»

29

Майстер – клас Дмитра Карпачова

24.10.2017р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

30

Еколого-правовий урок «І тварину, і людину покарано за провину»

25.10.2017р. 13.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №5 для дітей – Музей національної іграшки

31

Дisplay-кроссинг «Невідома Японія» / до року Японії в Україні

25.10.2017р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Центральна дитяча бібліотека

32

Слайд- лекція «Сучасна вища освіта в Україні»

26.10.2017р. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Центральна міська бібліотека

33

Фестиваль за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» в рамках проведення ІІІ Дворових Олімпійських ігор. Фінал.

26.10.2017 р. 16.00 год.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Комунальна організація «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» / Зал спортивних ігор ТНПУ ім. В.Гнатюка.

34

Молодіжно – розважальна програма

28.10.2017р. 20.00 год.

Управління культури і мистецтв / КУ Будинок культури «Пронятин»

35

Підтвердження звань колективів художньої самодіяльності ПК «Березіль» ім. Л. Курбаса

29.10.2017р. 15.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті і Фейсбук.





Loading...

Loading...

Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!