Пильнуйте добряче свої велосипеди
Вт. 2 Березня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Пильнуйте добряче свої велосипеди

велодріжкаДо правоохоронців Тернопільського відділу поліції із заявою звернулися троє тернополян. Кожен з них залишив транспорт на сходовій клітці, пристебнувши його до перил велозамком. Злодії викрали велосипеди, не залишивши навіть замків. Збитки – майже 10 тисяч тисяч гривень.

Таких історій, зі слів поліцейських, – щодня по декілька. Правоохоронці вкотре застерігають: ніколи не залишайте свій “велик” без нагляду. Якщо ви переконані, що, пристебнувши велосипед замком, вбережете від злодіїв, – помиляєтеся. Думка про те, що ваш двоколісник старий і дешевий, а тому нікому не потрібен, – теж міф. Продати його таки можна хоч і не за чималі гроші, але на випивку чи наркотичне зілля потенційному злодію вистачить.

Якщо зберігаєте свій двоколісник в підвалі, сушильному приміщенні або загальному коридорі – це теж ризик.

Захистити велосипед від крадіжки можна тільки одним способом – тримати його завжди перед очима. Найнадійнішими місцями зберігання можуть бути – квартира чи часто відвідуване гаражне приміщення.

Читайте також:  Технічний заїзд облаштують у парку Шевченка

Якщо ж ви все-таки потерпіли від злочину, працівники поліції радять не зволікати – терміново телефонувати на номер «102». Гарячими слідами легше не лише розкрити злочин, але й повернути втрачене майно.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)