Звернення Митрополита Епіфанія щодо голосування на виборах Жителі Тернопільщини продовжують потерпати від рук телефонних аферистів На Тернопільщині знайшли 250 небезпечних предметів Понад 50 колото-різаних ран наніс тернополянин своїй знайомій (Відео 18 +) Тернопіль взявся масштабно ремонтувати дороги В Тернополі розпочалися “сусідські війни” (Відео) У Тернополі горіла будівля, де приймають макулатуру У Тернополі – скандал напередодні виборів (Відео) Порошенко vs Зеленський: чого очікують тернополяни від дебатів? Невтішна статистика: на Тернопільщині вкрали 14 авто У Тернополі прибрали зелену зону між парком Націального Відродження та будинком на Вербицького Тернополяни можуть взяти участьу важливому опитуванні Патрульна поліція закликає тернополян бути уважними на дорозі Тернополян закликають вакцинуватися від КОРу Тернополянам відкриють доступ до “Єліся”

Результати І Відкритого конкурсу вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької

  • 5
    Поширили:

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ В НОМІНАЦІЇ «СОЛІСТИ-ВОКАЛІСТИ»

Результати конкурсу у І віковій  категорії

1 місце:

Борецька Богдана Ярославівна — Бережанська державна школа мистецтв

2 місце:

Хлистун Юля Василівна — Скалатська дитяча музична школа

Мариняк Софія Миколаївна — Дитяча школа мистецтв № 5 м. Львів

3 місце:

Петров Данило Сергійович — Дитяча музична школа №1 ім. В. Барвінського

Кнігницький Микита Сергійович — ЗОШ №3 м.Білгород-Дністровський

Дипломанти першої категорії:

Чир Софія Романівна — Скалатська дитяча музична школа

Станьковський Павло Віталійович — Збаразька районна комунальна музична школа

Жеребецька Ярина Романівна — Тернопільська музична школа №2 ім. М. Вербицького

Петрик Олександр Степанович — Скалатська дитяча музична школа

Єгоричев Олексій Максимович — Київська Середня Спеціалізована Музична Школа ім. М. В. Лисенка

Бардокіна Любов – Анастасія Романівна — Зборівська дитяча музична школа

Результати конкурсу у ІI віковій  категорії

1 місце:

Мельничук Ольга Френківна — Київська музична школа №26

2 місце:

Саварина Анастасія Анатоліївна — Комунальний вищий навчальний заклад «Ужгородський музичний коледж імені Д. Є. Задора» Закарпатської обласної ради

Іваніцька Марія Ярославівна – Острівська музична школа Тернопільського району

3 місце:

Балук Олена Олегавна — Львівський державний музичний коледж ім. С. П. Людкевича

Швайковський Марко Петрович — Львівський музичний коледж ім. Станіслава Людкевича.

Дипломанти другої категорії:

Ракул Анна Юріївна — Броварська Дитяча Музична Школа

Гук Анастасія Ігорівна — Львівський державний музичний коледж ім. С. П. Людкевича

Турко Людмила Сергіївна — Тернопільське музичне училище ім. Соломії Крушельницької

Бойко Анастасія Юріївна — Козівська школа мистецтв

Страхов Юрій Романович — Броварська Дитяча Музична Школа

Книшевич Анастасія Ігорівна –  Тернопільське обласне державне музичне училище ім.С.Крушельницької

Мединський Радіон Вадимович — Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра

Результати конкурсу у ІII віковій  категорії

1 премія:

Галайда Анастасія Романівна — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського

Чабаранок Роман Ігорович — Львівський національний університет ім. І. Франка

2 премія:

Назаренко Максим Олександрович — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського

Кнігницька Марія Сергіївна — Одеська національна музична академія ім. А. Нежданової

3 премія:

Павленко Соломія Олександрівна — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського

Кушлик Михайло Ігорович — Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка

Полторак Мар’яна Сергіївна – Краківська музична академія

Результати конкурсу у IV віковій  категорії

1 премія: не присуджувалась

2 премія:

Тлущ Владислав Олегович — Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка

Возняк Степан Степанович — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського

3 премія:

Чайка Тетяна Сергіївна — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ В НОМІНАЦІЇ «ХОРОВІ КОЛЕКТИВИ»

1 місце:

Академічний студентський хор Івано-Франківського музичного училища ім. Дениса Січинського

Хор Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької

2 місце:

Студентський хор «Молодість» відділу «Хорове диригування» Хмельницького музичного коледжу ім. Владислава Заремби

3 місце:

Хор студентів Рівненського музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету

Дипломанти:

Хорова капела Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського


  • 5
    Поширили:

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.


Загрузка...









Loading...



Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!