Компанія Креатор-Буд стартує з новим житловим Комплексом Manhattan, на бульварі Куліша У Тернополі відбудеться неперевершене танцювльне дійство Відтепер виготовити «Карту тернополянина» можна за два дні Сьогодні шість вулиць залишаться без світла Всі директори тернопільських шкіл та дитсадків мають відвізвітувати… Недбалість тернополян знову привела до пожежі У тернопільській школі встановлять таблицю справжньому Герою України На Тернопільщині за майно судитиметься прокуратура На Тернопільщині злива наробила біди На Тернопільщині в будинок вцілила блискавка: травмовані люди У Тернополі зафіксували понад 1000 порушників правил паркування Заступника мера з партії “Сила людей” затримали на хабарі У Тернополі частково перекриватимуть вулицю Веселу Тернопільські поліцейські розповіли, коли ваша дитина вдома – у небезпеці У Тернополі за “Кубок мера” змагалися 150 спортсменів

Роман Безсмертний їде до тернополян

  • 3
    Поширили:

Цей політик один із перших в Україні заявив, що йде на президентські вибори-2019 року. Але на відміну від інших майбутніх кандидатів, він не обіцяє виборцям зниження тарифів, підвищення зарплат та завершення війни за три дні. Натомість – у кожному місті говорить з мешканцями про майбутнє України та необхідність перезаснування держави.

«Вам говорять: завтра граємо у футбол. А до того вас багато років вчили баскетболу. Ви приїжджаєте грати в футбол, а вас привозять на льодовий стадіон. І замість форми дають м’яч від регбі…»

Приблизно так сьогодні все влаштоване в державі, – каже Роман Безсмертний. Незрозумілі завдання, які не мають кінцевої мети, дублювання одними інституціями роботи інших,  – робиться будь-що, але не те, що призведе до розвитку країни. Проста ж людина, її добробут, взагалі не беруться до уваги.   

В середу, 10 жовтня, Роман Безсмертний, в якості майбутнього кандидата в президенти, спілкуватиметься з тернополянами. Зустріч-дискусія «Якої ми хочемо України» вже відбулась в більшості обласних центрів. Безсмертний прагне саме діалогу, обговорення, здорової суперечки аби почути від людей: що їх найбільше турбує і в якій Україні хотіли б жити. І найголовніше – якої України вони хочуть для своїх дітей та онуків. 

Задача, говорить Безсмертний, дуже проста: потрібно створити таку систему, де кожен буде займатися своєю роботою. Але для цього мало замінити старих виконавців новими. Власне, справа не у  виконавцях. Головне – розуміти напрямок руху, бачити кінцеву мету.

Ідеальна модель держави для Безсмертного, його мета  – така країна, де в центрі пріоритетів стоїть людина.  Головне, на його думку, забезпечити свободу людини. Свобода – це право працювати, заробляти, жити благополучно. «Моя свобода закінчується там, де починається ваша свобода»,  – часто повторює Безсмертний. Саме на людину повинні працювати всі державні механізми та інститути, саме з урахуванням та відштовхуючись від інтересів простого українця вони й мають бути створені.

За існуючих державних інститутів штучно взяти й поставити в центр всього людину не вийде. Адже все будувалося й жило так, що держава обслуговує свої власні інтереси, вона функціонує сама заради себе. Людина ж може бути хіба що допоміжним механізмом. В такій ситуації, на думку Безсмертного, є лише один вихід – перезаснування держави.

Це звучить трохи загрозливо й не одразу зрозуміло. Але Безсмертний вважає, що для цього потрібна лише політична воля та нова Конституція. Сам Безсмертний є один з авторів чинного Основного закону. Каже, документ писали в умовах, коли на порядку денному стояло питання: «Бути чи не бути Україні?». І тоді не знайшлося в головному документі гідного місця розділу про права людини.

Нова Конституція має закласти іншу систему організації влади. В принципі іншу. В статуті армії оборони Ізраїлю написано: солдат може видати будь-яку таємницю для того, врятувати своє життя. «В нашій армії  – до сьогоднішнього дня найбільша цінність  – це автомат. Матеріально- технічний ресурс! Втратити автомат – це найбільший злочин. Не життя, а автомат втратити!» Роман Безсмертний вважає, що без докорінної зміни існуючою ситуації розвиток держави неможливий. Так само, як і гідне життя людини в такій державі.

Роман Безсмертний виступає також за:

– введення воєнного стану на окремій території і виконання Закону про оборону. Після обрання Президентом Безсмертний вже пообіцяв видати відповідні Укази;

– негайне формування загонів територіальної оборони;

– двотурову мажоритарну систему виборів до Верховної Ради з висуненням кандидатів від місцевих партійних організацій;

– двопалатний парламент – аби всі регіони мали рівне представництво в законодавчому органі, без переваги тієї чи іншої області;

– за цивілізований ринок землі, який діятиме за чітко прописаними у законодавстві правилами.

Зустріч-дискусія із політиком, майбутнім кандидатом в Президенти відбудеться у середу, 10 жовтня в Українському Домі «Перемога» (бульвар Шевченка, 27). Початок о 12.00.

Роман Безсмертний.

ДОСЬЄ: Роману Безсмертному 52 роки. Депутат Верховної Ради чотирьох скликань. Один з авторів Конституції України. Був віце-прем’єр-міністром з питань адміністративно-територіальної реформи та заступником голови Секретаріату Президента. У 2010-2011 роках працював послом України в Білорусі. У 2015-2016 роках був представником України в політичній підгрупі тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі. Одружений.


  • 3
    Поширили:

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.


Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!