Тернопільського депутата за участь у сесії звільнили з роботи: справа дійшла до суду


фото з мережі інтернет

фото з мережі інтернет

Нарешті поставлена «жирна крапка»в судовому процесі стосовно незаконного звільнення з роботи медичної сестри дитячого психоневрологічного санаторію,депутата Кременецької міської ради,голови профспілки Пилипович О.Д.

Колегія суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України залишила без змін рішення апеляційного суду Тернопільської області про поновлення на роботі працівника,відшкодування матеріальної і моральної шкоди.Також визнані незаконними накази №35 від 8.02.16р. і №54 від 26.02.16р.Керівник порушив Законодавство звільнивши з роботи працівника,який брав участь у сесії,як депутат Кременецької міської ради.

Як то кажуть: безпрецедентний випадок,коли депутата звільняють за участь в сесії. Керівник підписує наказ на звільнення перебуваючи на лікуванні в РЕАНІМАЦІЙНОМУ ВІДДІЛЕННІ !!!!!!!

Не бере до уваги той факт,що профспілка не дає згоди на звільнення.Ігноруючи листи з Департаменту охорони здоров’я і Обласної ради про незаконність даного рішення. Показовим є той факт,що даний інцидент є не поодиноким.

В даний час в Кременецькому районному суді розглядаються ще дві справи колишніх працівників санаторію,які судяться з головним лікарем Братанічем Г.Д.через незаконне скорочення.Одна з тих працівників Мельничук І.В.пропрацювала в санаторії більше 10 років,брала безпосередню участь в Революції Гідності(була під кулями,на її очах гинули Герої Небесної Сотні)…….Є над чим задуматись. В січні пройшло скорочення,а вже в лютому в санаторій прийняли нових працівників(((

Оксана Пилипович, група “Типовий Кременець”.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.


Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!