"А Тернопіль шо? Нічо!", - краєзнавець розкритикував назви тернопільських кафе
Сб. 28 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“А Тернопіль шо? Нічо!”, – краєзнавець розкритикував назви тернопільських кафе

ruska“За останні роки в Тернополі багато нового. це тішить. з іншої сторони дратує тотальна безликість назв…”, – ділиться своїми враженнями краєзнавець Тарас Циклиняк.

Інформацію подаємо без змін:

“Я розумію, що ми живемо в сучасному світі, розумію, що тут багато іноземців, розумію, що це вимога часу, розумію, що так простіше, розумію, що це закономірно..але це клон клона..який нічим не вирізняється.

в даному випадку не конкретизую, не маю і не можу мати жодних претензій до когось, це суто приватна справа, що і як називати.

а з іншої сторони.. міста і вулиці особливі тим, що вони відрізняються одні від одних свою історією.

до мене уже разів 20 зверталися ті, хто починає маленьку справу/бізнес..і хотів би оформити його в тернопільському стилі. проте..скільки б я не товКмачив про історію місць, людей ..це має нульову віддачу.

Читайте також: Тернопільщина вперше, але з розмахом, проведе кінофестиваль

причина проста – тотальне нерозуміння контексту подій/часу/середовища і взагалі відсутність уяви про те, що в довоєнному Тернополі цінувалося і вважалося “колоритним”.

Львів – кльово, Прага – кльово, Відень – теж гарно. А Тернопіль шо? Тернопіль нічо.. правда чомусь забувають про те, що міське середовище також формують люди, а не залишки старих стін.

з іншої сторони нема сенсу перейматися, бо історія циклічна. мода на минуле така сама давня як світ”.