Увага! Особи з інвалідністю через професійні травми мають право на додаткову допомогу Учні Бонівецької та Чугалівської ЗОШ їздитимуть до школи на новенькому автобусі (фото) Тернопільська важкоатлетка Марія Хлян стала чемпіонкою України «Радіологи без кордонів» допомагають охороні здоров’я Тернопільщини (фото) В’ячеслав Кириленко під час відкриття ІРЦ у Шумську: На розвиток інклюзивної освіти України — понад пів мільярда гривень (фото) Переговори по Донбасу з самого початку треба було проводити не в Мінську – Безсмертний Нову якість дороги Тернопіль-Львів оцінив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман (фото, відео) Гроші, які мешканка Тернопілля зберігала у нетрадиційний спосіб, стали ласою здобиччю На Тернопільщині знаходиться єдиний в країні підземний музей Вісім унікальних особливостей старовинного міста на Тернопільщині (фото) В Тернополі відкрито ще один спортивний майданчик для дітей (фото) Львів і Тернопіль з’єднані новою дорогою – такі шляхи будуть до всіх обласних центрів, – Володимир Гройсман На Тернопільщині чоловік запас майже півкілограма вибухівки Тернопільщина отримала значну фінансову підтримку від Уряду Тернополінин сплатить штраф за розпивання алкоголю на спортивному майданчику

Тернопільські біатлоністи завоювали дванадцять медалей чемпіонату України

на фото Марія Кручова

Збірна команда області взяла участь чемпіонаті України з біатлону, який проходив у місті Сколе та селі Яворів Львівської області. Змагання тривали з 19 до 29 грудня 2017 року і проводились серед чотирьох вікових груп, а саме: дорослі, юніори, юнаки та дівчата старшої та середньої вікових груп. У складі команди виступали двадцятеро спортсменів, які вибороли 12 медалей різного гатунку.

Так, чемпіонами України стали: Віталій Труш (на фото) – гонка переслідування 12,5 км (тренери Меркушина І.В., Меркушин О.В.), юніорка Мар’яна Брикайло – спринтерська гонка 7,5 км (тренери Сцібайло І.І., Бурик Н.В.), юніор Руслан Бригадир – гонка з масовим стартом 12,5 км (тренери Стецюк І.Г., Бурик Н.В.) та Олександра Меркушина – індивідуальна гонка 7,5 км (тренери Меркушин О.В., Меркушина І.В.) – середня вікова група дівчат.

на фото Віталій Труш

Срібні призери: Віталій Труш – спринтерська гонка 10 км (тренери Меркушина І.В., Меркушин О.В.), Марія Кручова – гонка переслідування 10 км (тренери Кручовий М.Т., Бунт О.Є.), юніорка Мар’яна Брикайло (на фото справа) – гонка переслідування 10 км (тренери Сцібайло І.І., Бурик Н.В.).

Також, Руслан Бригадир, окрім золотої медалі в гонці з масовим стартом та виконання нормативу на отримання звання «майстра спорту України», виборов ще дві бронзові медалі у спринтерській гонці на 10 км та гонці переслідування на 12,5 км.

Тернополяни відзначились і в одиночних змішаних естафетах, де здобули повний комплект нагород. Чемпіонами України стали Мар’яна Брикайло та Назарій Цебринський, а бронзові нагороди вибороли Марія Кручова та Віталій Труш. Юні Олександра Меркушина (тренери Меркушин О.В., Меркушина І.В.) та Віталій Мандзин (тренер Бурик Н.В.) в одиночній змішаній естафеті серед юнаків і дівчат середньої вікової групи вибороли срібло.

Чемпіонат України серед юніорів був відбірковим на юніорські кубки світу, юніорський чемпіонат Європи і юніорський чемпіонат світу. Відтак, завдяки успішному виступу, майстри спорту України Мар’яна Брикайло та Руслан Бригади, вже забронювали собі місця на участь у цих змаганнях та чемпіонаті України, – повідомляє президент федерації біатлону Тернопільської області В.М. Щур.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.