Як тернопільська молодь опівночі шукала розваг


dsc_0234В ніч з 17 на 18 травня Теребовлянський історико-краєзнавчий музей став одним із сотень і тисяч музеїв по всьому світу, що відкрили свої двері для відвідувачів після заходу сонця.

«Ніч музеїв» – міжнародна акція, яка цьогоріч у Теребовлі розпочалась під стінами музею близько 21.00 год. Депутати Молодіжної міської ради організували для присутніх на заході яскраву ватру та гарячий чай із печивом. Усі, хто прийшов у гості до музею в цей день, знайомилися у колі біля вогню, спілкувалися на теми історії, археології і не тільки. 

Запрошеною гостею на святі була письменниця та громадський активіст Наталка Михно. Саме вона, як збирач теребовлянських легенд, оповідала історії про минуле нашого міста. Ділився власним досвідом збирання історичних пам’яток директор музею Ігор Зінчишин. Окрім того – яка ж ватра без пісень? Звісно, що біля вогню завбачливо з’явилася гітара і залунали мелодійні пісні. 

А вже після півночі, коли нічні відвідувачі вдосталь наговорилися, наспівалися, напилися чаю та наїлися запеченої у багатті картоплі, працівники музею запросили їх на екскурсію – знайомство з експонатами, надбаними установою за усі роки її існування. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті і Фейсбук.

Loading...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!