У Тернополі діють 18 пунктів продажу та поповнення електронних проїзних та “Карток тернополянина”


Картка тернополянина

Понад 40 тисяч заяв вже подали тернополяни на виготовлення «Картки тернополянина». На сайті detransport.com.ua та “Файна карта” можна дізнатися місця розміщення пунктів поповнення цих карток. Загалом у місті таких пунктів є 18.

У міській раді кажуть, що поповнення карток в таких пунктах здійснюється без комісії. Уже з початку наступного року буде доступне онлайн поповнення через веб портал в особистому кабінеті, а також через мобільний додаток за допомогою телефону з технологією NFC.

 Також з нового року буде доступне відстрочене поповнення на терміналах самообслуговування , що розміщені в різних частинах міста.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті і Фейсбук.

Loading...

Loading...

  • Andrij Go

    Подав документи собі і дружині 15 вересня. До сьогодні моя картка ще не виготовлена. Може керівникам міста варто подумати чи правильно вони обрали оператора системи? Може і на листопад відстрочити підняття вартості проїзду?

  • Andrij Go

    Краще подайте інформацію скільки карток з цих 40 000 отримано, думаю цифра буде невесела.

Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!