В унікальному ландшафтному заказнику на Тернопільщині господарюють браконьєри (фото)

  • 1
    Поділитися

браконьєри виловлювали рибу

браконьєри виловлювали рибу

Браконьєрство у Касперівському ландшафтному заказнику загальнодержавного значення викрили тернопільські активісти. Людей вразила нахабність та рекордна ділянка такого “господарювання”.

З 20 на 21 жовтня біля села Касперівці, Заліщицького району представники громадських організацій Тернопільщини ( ГО «ПКТМЕ «Скеля», ГО Вільні люди, ГО “Захід 3”, Сила Людей, тернопільський ДемАльянс та ВО «Автомайдан»), що входять до робочої групи з контролю за сферою охорони довкілля при Тернопільській ОДА, в котре виявили факти незаконного вилову риби на об’єкті ПЗФ національного значення.

Про це розповів директор ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” Андрій Об’єщик: “В результаті нічного громадського рейду з водойми було знято близько 3-ох кілометрів браконьєрських сіток, висотою від 3м до 8м. Цього разу порушників не вдалося затримати. Всі сітки спалені на березі водойми, як вони горіли браконьєри з берегів добре бачили!
Громадськість стурбована, тому що 3 кілометри це не 300 метрів. Вважаємо, що такими діями або бездіяльністю контролюючих органів (НПП-Дністроовський каньйон, Екоінспекція, Тернопільрибоохорона) порушуються конституційні права громадян на екологію нашого краю”.

1 3 4 5 6 7


  • 1
    Поділитися

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.
Loading...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!