У громадському транспорті Тернополя добровольці та правоохоронці їздитимуть безкоштовно Відтепер водії отримуватимуть посвідчення для кермування лише на два роки У Тернополі посилили патрулювання місць, де найбільше скупчення людей На залізничному вокзалі Тернополя затримали іноземця У громадському транспорті Тернополя запровадили безготівкову оплату У Тернополі обіди у навчальних закладах для деяких категорій дітей будуть безкоштовні За гроші “Громадського бюджету” у Тернополі відкрили центр розвитку дітей з аутизмом Чому ви маєте побачити унікальне місто на Тернопільщині (фото) Для Тернополя придбають 40 автобусів Дитяча поліклініка в Тернополі отримала два комплекти необхідного офтальмологічного обладнання для дітей У Тернополі на Чалдаєва капітально відремонтували двір Що Уряд пропонує селянам і до чого готуватися фермерам Студент дяківської академії загинув від вибуху котла… «Електронна реєстратура» працює у дитячих поліклініках Об’єднаним громадам передали у власність землі за межами населених пунктів

Ярослав Несторович: «Журналістські маніпуляції вдарили по спортивному іміджу Тернополя»


Тернопільські журналісти спровокували скандал, який може зашкодити спортивному іміджу Тернополя та вдарити по розвитку тернопільського спорту, зокрема дитячого. Про це заявив президент громадської організації «Фундація зірок світового футболу «Діти+» Ярослав Несторович у відповідь на звинувачення навколо спорудження у нашому місті соціально-спортивного центру «Вулична академія».

– Пане Ярославе, що викликало Ваше обурення?

– Нещодавно поважна у Тернополі газета «Номер один» взяла у мене коментар щодо спорудження у нашому місті соціально-спортивного центру «Вулична академія». Я детально відповів на всі запитання. Зокрема заявив, що нашу ідею підтримав гравець збірної України Роман Зозуля. Жодного слова не було сказано, що Роман причетний до фінансування чи зведення спортивного центру. Ми просили його організувати нам іміджеву підтримку у майбутньому, залучати до тренувань своїх колег зі збірної України.

І ось, у цю середу, 18 жовтня, ця ж газета опублікувала «сенсацію», що «Роман Зозуля вимагає міську раду спростувати інформацію, що він причетний до будівництва «Вуличної академії».
 
По-перше, до чого тут міська рада? Адже мій коментар опублікувала ця ж сама газета, що зараз
розповсюджує перекручену інформацію. Сайт міської ради Тернополя лише передрукував мої слова з посиланням на першоджерело, зокрема, на цю ж газету «Номер один» . Якщо вже йти за логікою журналістів, то Зозуля мав би вимагати спростувати інформацію у газеті «Номер один»!

По-друге, тут мала місце журналістська маніпуляція. Журналістка газети «Номер один» запитала Зозулю, чи бере він участь саме у фінансуванні проекту і чи буде він будувати у парку якусь будівлю. І зрозуміло, що він відповів «ні». Ще раз повторюю: він і не мав нічого будувати! Суть в тому, що представник нашої організації «Фундація зірок світового футболу «Діти+» Вадим

Зозуля_Муляр

Вадим Муляр та Роман Зозуля під час зустрічі у м.Севілья (Іспанія)

Муляр, який тривалий час проживає в Іспанії, зустрічався із Романом Зозулею і розповів йому про нашу програму. Зозуля відповів, що разом із його партнерами по Збірній України Русланом Ротанем та Євгеном Коноплянкою є приклад впровадження успішного проекту дитячої спортивної школи у Дніпрі. Роману Зозулі сподобалась наша програма «Вуличної Академії» і він пообіцяв її підтримувати. Ось в чому суть, а наші тернопільські журналісти надрукували неправдиву інформацію, що Зозуля фінансує наш проект. Це неправда! Відомим українським футболістом Романом Зозулею наша місцева журналістка просто зманіпулювала і «підвела» до потрібної відповіді для досягнення мети т.з. «викривальної» публікації.

По-третє, такі журналісти підсвідомо завдають шкоди іміджу всього Тернополя. Відомий у всьому світі футболіст погодився підтримати сучасний спортивний проект з розвитку дитячого спорту, а його наша «відома» тернопільська журналістка питає про фінансування будови. Звичайно, тепер буде дуже важко переконати Зозулю допомагати тернопільському спорту. Як й інших зірок українського та світового спорту. І це дуже прикро. Так що чи попрацювали тернопільські журналісти на користь міста?
 
– Щоб розставити всі крапки над «і» розкажіть ще раз детально, що це за «Вулична академія»?
– Соціально-спортивний центр мав включати в себе ігровий майданчик зі штучним покриттям та трибуною, тренажерним майданчиком, допоміжними інфраструктурними приміщеннями (роздягальнями) та спортивним хостелом. На базі центру планувалось створення спортивного інтернату. Ми хотіли створити спортивний інтернат, об’єднаний двома видами спорту, – футболом та гандболом. При цьому акцент мав робитися на дітях, які проживають у кризових родинах та сім’ях, що опинилися в складних життєвих умовах. Вони у хостелі мали проживати та харчуватися.
Наразі, в зв’язку з позицією частини тернопільських громадських діячів та активістів, всі роботи призупинено до часу внесення змін до дозвільних документів.
Сподіваюся, що всі наші зусилля не будуть марні, і Тернопіль буде мати сучасний спортивний центр для дитячого спорту.
Прошу надалі всіх шановних журналістів ставити на перше місце інтереси Тернополя та українського спорту.
 
Дякую за розмову.
 
Ілона Менгер, портал “Тернопіль”

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті і Фейсбук.

Loading...

Loading...

Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!