100 нових робочих місць створить у Тернополі польська ІТ-компанія
Чт. 27 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

100 нових робочих місць створить у Тернополі польська ІТ-компанія

роботаТернопіль з офіційним візитом відвідує делегація польського міста Глівіце. В рамках зустрічі міський голова Сергій Надал та голова правління товариства «Future Processing» Ярослав Чая підписали договір про співпрацю.

Дана компанія має успішний досвід роботи у Європі і готова створити у нашому місті нові робочі місця у сфері ІТ-технологій.

– ІТ-компанія зі 100% польськими інвестиціями зареєструвалася у Тернополі і готується створити у нас до 100 робочих місць, – розповідає Сергій Надал. – Знаю, що компанія проводила перші конкурси для набору працівників, у якому брали участь не лише тернополяни, а й жителі інших міст. У Тернополя також є перспективи, адже у місті багато студентів, які вивчають ІТ. Дуже надіюся, що діяльність компанії буде успішною і зі своєї сторони гарантуємо максимальне сприяння.

Як зазначає голова правління товариства «Future Processing» Ярослав Чая, у Тернополя є великий потенціал.

 Читайте також: У ДТП зіткнулися два автомобілі – травмувалася жінка

– Вірю, що у нас буде успішна співпраця з вашим містом. Хочу зазначити, що ми плануємо працевлаштувати приблизно 100 людей, проте все-таки наша мета – не у кількості робочих місць, а у якості продукту, – зазначив він
Загрузка...Loading...