І Ангели з війни не повертаються, - на Тернопільщині згадують воїна(фото)
Чт. 27 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

І Ангели з війни не повертаються, – на Тернопільщині згадують воїна(фото)

grugorshnМинув рік з моменту, коли Небеса прийняли світлу душу славного воїна Михайла Григоришина. 

28 квітня 2016 року о 13:00, з нагоди дня народження нашого воїна, в рідному селі Панівці Борщівського району на школі, де навчався Михайло, відбудеться відкриття меморіальної композиції, яка була виготовлена з ініціативи та за кошти виключно активістів та волонтерів.

Тож запрошуємо всіх ветеранів, воїнів, волонтерів та активістів, знайомих та однокласників прийняти участь у шанобливому заході.

Бажаючих долучитись до заходу просимо зголошуватись за телефонами 0505984569, 0673359925 для з’ясування кількості місць у транспорті.

Виїзд з Борщева у четвер (28 квітня) о 11:45. Збір біля Народного дому.

“У 2015 році, тобто рік тому, коли тіло 25-річного Михайла Григоришина привезли у Борщів, якась заплакана старша жінка сказала, глянувши на фото бійця: « Боже, та він такий гарний, як Ангел!». Чоловік, що стояв поруч, відповів їй: « Як бачите, і Ангели з війни не повертаються…». Цей діалог двох людей чомусь гострим мечем врізався у пам,ять. Із фото з чорною стрічкою дивився на усіх нас усміхнений хлопець зі світлим поглядом блакитних очей і таким же світлим обличчям. Такі мали б жити, а не вмирати…”, – згадує про воїна TeNews

Джерело: Волонтерський рух


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)