2021-й став роком «Великого будівництва» на Тернопільщині
Вт. 25 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

2021-й став роком «Великого будівництва» на Тернопільщині

Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш разом із начальником Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Микола Довгошия прозвітували про підсумки програми «Велике будівництво» за 2021 рік.

Цьогоріч відновили рекордну кількість доріг у Тернопільській області. Зокрема, верхній шар покриття влаштовано на 277,2 км автошляхів державного значення. Це 259,6 км поточного середнього ремонту і 17,6 км капітального ремонту.

«Тернопільщина сьогодні посідає друге місце в Україні по ремонту доріг. Знаковими об’єктами є: Дорога Єдності М-30, Гаївська розв’язка, об’їзна Тернополя та Струсівський міст. Окрім доріг, відновлюємо 28 мостів. На 24 з них роботи вже завершені. Це вп’ятеро більше, ніж за усі роки Незалежності», – зазначив голова ОДА Володимир Труш.

У 2-х населених пунктах повністю замінювали комунікації під дорогою у рамках капремонту. У Бережанах роботи вже завершено, у Підволочиську заміна комунікацій буде продовжена у 2022 році.

Перспективними проєктами на 2022 рік є ремонт 230 км доріг та 30 штучних споруд. Зокрема, планують розпочати будівництво Північно-східного обходу м.Тернопіль, а також транспортної розв’язки у двох рівнях на перетині доріг Р-41 і Р-39.

null

 

 

null

 

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)