5 різдвяних книг, які варто подарувати дітям
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

5 різдвяних книг, які варто подарувати дітям

Якщо хочете, аби дитина любила читати, книги їй потрібно купувати і дарувати від народження. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповіла киянка Ольга Мороз.

“Я маю 12 похресників. Щороку на день Миколая і Новий рік дарую їм книги, – говорить Ольга. – Я вважаю, що книга – набагато кращий подарунок, ніж лялька чи набір солдатиків. Іграшки їм неодмінно подарують батьки чи хтось із родичів. Як хресна мама я повинна дбати про інтелектуальну їжу для похресників. Вони звикли отримувати від мене книги у подарунок. Найстаршому всього 8 років, а найменшій 9 місяців. Цього року вирішила не обмежувати себе енциклопедіями і книжками казок. Підібрала кілька книг про Різдво”.

Для читачів Gazeta.ua Ольга Мороз пропонує огляд 5 найцікавіших різдвяних книг.

662640_1_w_1000Роб Скоттон “Баранчик Рассел і Різдвяне Диво”. Книга про баранчика Рассела, який допоміг Санті відремонтувати зламані сани у Світлячковому лісі. Вартість в інтернет-магазинах і книгарнях столиці – від 65 до 80 грн.

 

 

 


662640_2_w_1000Іван Малкович “Золотий павучок”. Зворушлива різдвяна історія про трьох діток, тато яких подався на війну. Усі ялинкові іграшки вони виміняли на картоплю, бо не було що їсти. Аби підняти настрій сім’ї, старший хлопчик подався до лісу за ялинкою. Це дивовижна пригоду, що сталася на Святвечір, вчить маленьких читачів не припиняти вірити у диво. Ціна від 70 до 100 грн.

 


662640_3_w_1000Свен Нордквіст “Різдво у Петсона”. Повчальна історія про те, як друзі можуть виручити із будь-якої скрутної ситуації, особливо коли на порозі Різдво. Це казка про дідуся Петсона і кота Фіндуса, які готуються до Різдва. Петсон посковзнувся і забив ногу. Він не може піти за ялинкою і продуктами до різдвяного столу. Святвечір можуть врятувати тільки гості, які готові взяти всі обов’язки на себе. Ціна – від 32 до 50 грн.

 


662640_4_w_1000Богдана Матіяш “Казки Різдва”. Найкращі казки, які допоможуть дітям і дорослим відчути дух Різдва. Історії про ангелів, які приносять радість, Сумну Королеву і чарівного оленя, дівчинку Марію, якій сняться дивовижні сни. Цікаві притчі та історії про дива, які стаються, коли у них віриш. Ціна від 55 до 80 грн.

 

 

 


662640_5_w_1000Іван Малкович “Різдвяна рукавичка”. Цікаве продовження народної казки. Діти мають шанс довідатися про щасливу різдвяну пригоду, яка трапилася з улюбленими героями після того, як вони оселилися в рукавичці. Ціна від 80 до 110 грн.

 

 

 

gazeta.ua


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)