Скільки довелося заплатити тернополянці аби "відкупити" сина від поліції
Чт. 21 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Скільки довелося заплатити тернополянці аби “відкупити” сина від поліції

шахрайЗ заявою до поліцейських звернулась тернополянка. Жінка повідомила, що втратила п’ять тисяч гривень в результаті шахрайства.

Як розповіла потерпіла, телефонний дзвінок пролунав в квартирі вранці, 24 березня. Незнайомець представився правоохоронцем та повідомив жінці, що її син вчинив бійку і за це йому загрожує кримінальна відповідальність. Аби родич уникнув проблем із законом, потрібно заплатити 10 тисяч гривень, – зазначив псевдополіцейський.

Жінка погодилася на умови додзвонювача. 59-річна тернополянка перерахувала зловмиснику лише п’ять тисяч гривень, бо в момент перерахунку на зв’язок вийшов її син та повідомив, що з ним все гаразд. Жінка зрозуміла, що її ошукали. За допомогою відразу звернулась до правоохоронців.

Відомості про подію внесено в ЄРДР відповідно до частини 1 статті 190 ККУ – шахрайство.

Працівники поліції вкотре застерігають краян не довіряти незнайомцям і ретельно перевіряти будь-яку інформацію. Не впадайте у паніку, випитуйте якомога більше деталей про неприємні обставини, попросіть людину, яка вам зателефонувала, назвати ім’я вашого рідного і відповісти на запитання особистого характеру. Як правило, з вами не захочуть більше спілкуватися.

Читайте також: Через телефонні дзвінки “працівників банку” люди знову масово втрачають гроші

У жодному разі не поспішайте виконувати умови аферистів, які вимагають у вас гроші за вирішення будь-яких питань.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)