У Тернополі презентують "Живі" - унікальний проект, який не залишить нікого байдужим
Пн. 13 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі презентують “Живі” – унікальний проект, який не залишить нікого байдужим

Джерело: Живі

6 грудня об 11:00 годині на історичному факультеті ТНПУ ім. В. Гнатюка відбудеться презентація проекту “Живі” з міста Чернівці.Проект “ЖИВІ” не тільки для ветеранів цієї війни…
Проект “ЖИВІ” не тільки для потенційних роботодавців…
Проект “ЖИВІ” не тільки для пересічних українців…
Проект “ЖИВІ” для всієї України і для кожного українця!

Основна мета проекту – зруйнувати негативні стереотипи про учасників бойових дій, показавши суспільству військових, які після повернення з війни на Донбасі змогли реалізувати себе у цивільному житті. Зокрема в рекламі, поліції, сфері послуг, спорті, поезії та аеро-фотовідеозйомці.

Змінити те, що не можна було, і тих, хто пішли від нас вже не повернути. Але ми вижили. Значить, у нас все попереду, триває путь. Війна нас змінила. Не буває людини, яка б побувала на війні й не змінилася. На краще, чи на гірше – ще невідомо. Ми просто стали іншими, з’явились інші цінності. 

Вірте в себе! Вдосконалюйтесь! Збирайте команду однодумців і вперед! Ризикуйте! Помиляйтеся! Завтра належить нам!

Організатори: 
Євген Карандаш 
Володимир Місько
Олексій Станько
Микола Сивирин
Дмитро Гайдуцький.

За останні чотири роки нас чомусь переконують, що Героями можуть бути тільки ті хто загинув на цій війні. Честь і вічна пам’ять полеглим, але ми вижили! Не дивлячись ні на що, наперекір долі але вижили! Ми ЖИВІ — подобається це комусь чи ні, але ми ЖИВІ! Ми повернулися, ми серед вас. Зі своїми травмами, зі своєю біллю, своїми спогадами і чималими цвинтарями у серці! Ми ЖИВІ! Ми не втратили людського обличчя і не пустили кулю собі у скроню! Ми ЖИВІ і кожен наш день це не тільки боротьба за місце під сонцем, а ще й боротьба з самим собою, в якій, зазвичай, ми залишаємося зі своїм “ворогом” один на один! Ми ЖИВІ, і ще невідомо чи це наше щастя, чи наша кара, але ми — ЖИВІ!

Автори впевнені, що проект “ЖИВІ” в результаті допоможе ветеранам війни з московією соціалізуватись, знайти своє покликання — влаштуватись на роботу чи започаткувати свою справу. Адже ветеран, який прийшов з війни, — це людина, яка має гігантський потенціал. Провідні країни світу, які постійно перебувають у стані війни, вдало використовують той потенціал, який людина здобуває на війні. Всі ветерани утримують всередині себе ядерний реактор. І цей реактор може виробляти енергію, яка буде освітлювати вулиці, а може виробляти енергію, яка ці вулиці буде знищувати. Так ось місія нашого проекту — спрямувати цю атомну енергію ветеранів у русло, яке принесе користь Україні.

Детальніше про проект за посиланням: https://www.facebook.com/events/341413853123546/permalink/341435049788093/


Джерело: ЖивіОтримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)