На якій передачі найкраще залишати автомобіль
Сб. 28 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

фото з мережі інтернет

На якій передачі найкраще залишати автомобіль

Автовласники, котрі володіють машиною із механічною коробкою передач користуються не лише стоянковим гальмом, а й додатково включають одну із передач. Вважається, що це застосування більш надійне, аніж просто залишати авто на ручнику.

Яку саме включати та чи не приведе це до ремонту? Зараз розберемось.

Переважно, більшість водіїв залишають авто на першій передачі, оскільки саме на ній заїжджали в гараж чи на паркінг. Не менш популярна і задня передача, наприклад, коли авто паркують заднім ходом, щоб було легше виїжджати.

Как правильно переключать передачи на механике | avtoskill.ru

Але яка все-таки різниця, на якій передачі буде стояти машина?

Незалежно від того, якій передачі Ви надаєте перевагу, автомобіль буде чітко зафіксованим механізмом коробки передач. В цьому є невеличкий нюанс, котрий варто врахувати.

Перша чи задня?

Что будет, если переключаться с первой передачи сразу на третью?

Згідно з думкою досвідчених водіїв, якщо машина стоїть на рівній поверхні, то немає жодної різниці, яка передача включена.

Все змінює, якщо авто припарковане на схилі. Вважається, якщо Ви паркуєтесь вниз по схилу, то найкраще ставити на задню передачу. Це найбільш надійний спосіб фіксації автомобіля на місці.

Что будет, если на ходу включить заднюю передачу

При паркуванні вверх по схилу варто обрати першу передачу. Не дивлячись на всі поради обізнаних водіїв, все ж потрібно пам’ятати, що фіксувати авто з допомогою коробки передач – не дуже хороша ідея.

Для цього є ручник, а включена передача створить надлишкову напругу на шестернях в коробці, що іноді приводить до технічних проблем.

 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!