ТОП-5 надійних користованих автомобілів (Фото)
Чт. 27 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

ТОП-5 надійних користованих автомобілів (Фото)

Кожен автомобіліст, маючи обмежений бюджет на авто прагне придбати щось надійне та з невеликим пробігом. Проте експерти виокремили ТОП 5 моделей, гідних уваги. Ці автомобілі незважаючи на солідний пробіг — гідні вашої уваги. Крім цього, ці авто можна придбати по доступній ціні.

ТОП 5 моделей б/у моделей виглядає так:

Nissan Maxima A32

Audi 100 C4 (та Audi A6 C4)

Toyota Camry

Mercedes-Benz W124

Volkswage Passat B3

1-ше місце рейтингу старих моделей, незважаючи на великий пробіг, став Nissan Maxima A32. Японський седан має відмінне управління і плавний хід, великий салон, непогану комплектацію і надійні мотори. Зустрічаються 2-х і 3-х літрові агрегати V6 на 140 та 200к. с.

2-ге місце в рейтингу дісталося моделям Audi 100 (C4) і Audi A6 C4. Кузови автомобілів отримали якісне оцинкування, тому значні пробіги не відбиваються на стані, якщо забезпечити їм правильний догляд. Силові установки машини відрізняються довговічністю.

3-тє місце зайняла Toyota Camry. Надійний та популярний автомобіль вже протягом багатьох років. Б

4-те місце фахівці визначили комфортну машину бізнес-класу Mercedes-Benz W124. При виборі цієї моделі з пробігом знавці радять звернути увагу на корозію. На ато ринку можна вибрати потужну версію німецького авто або зупинитися на економічному варіанті з мотором V8 або V4.

5-те місце увійшов і народний німець – Volkswage Passat B3. Пасат має просту конструкцію, якісну збірку, але в нього доволі жорстка підвіска. Модель на ринку можна придбати як універсал так і седан. Кращими є автомобілі з бензиновим 2-х л. двигуном на 115к.с. та об’ємом 2 літри.

 
 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)