Уродженця Тернопільщини звільнили з високої посади в Кабміні
Пт. 3 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Уродженця Тернопільщини звільнили з високої посади в Кабміні

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Верховна Рада Україна звільнила нашого земляка, уродженця Чорткова Олега Уруського з посади Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.

Він пропрацював на цій посаді з 16 липня 2020 року.

Олегу Уруському 57 років. Він народився у місті Чортків, що на Тернопільщині. Освіту отримав у Київському вищому військовому авіаційному інженерному училищі. Є доктором технічних наук, професором, лауреатом державної премії в галузі науки і техніки.

Його кар’єра тісно пов’язана з оборонно-промисловим комплексом.

У середині 1990-х Уруський працював начальником управління у Національному космічному агентстві України, згодом керував управлінням в апараті РНБО. У 2000-2003 роках обіймав посаду першого заступника голови Державної комісії з питань оборонно-промислового комплексу.

У 2005−2006 роках Уруський був першим заступником міністра промислової політики в уряді Юлії Тимошенко.

У 2014 році Уруський обіймав посаду заступника гендиректора Укроборонпрому, трохи згодом – голови Державного космічного агентства, але протримався на ній менш як рік – у серпні 2015-го його звільнили. Після цього зайнявся бізнесом.

У квітні 2020 року він очолив інжинірингову компанію “Прогрестех-Україна”, яка надає інженерні послуги і розробляє програмне забезпечення для підприємств високотехнологічних секторів економіки. На сайті компанії йдеться, що серед її замовників – американська Boeing.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)