В Україні запрацював закон про захист тварин: що треба знати власникам
Чт. 27 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

В Україні запрацював закон про захист тварин: що треба знати власникам

З 8 листопада, в Україні набув чинності новий зоозахисний закон. З цього дня особа, яка супроводжує тварину, зобов’язана забезпечити наявність повідця, якщо вихованець може становити опасність для життя чи здоров’я людини, а також намордника на собаках небезпечних порід. На домашній тварині має бути ошейник із позначками-ідентифікаторами.

Згідно із законом, жорстким поводженням тепер вважається не лише порушення правил утримання тварин, а й інші порушення правил поводження з ними та їх транспортування.

У Києві під час руху загорівся автомобіль на бульварі Дружби Народів (Відео)

Якщо тварина хвора на оповідь або іншу особливо небезпечну хворобу, для її умертвіння обов’язково повинен бути документ від ветеринара. Законом тепер встановлюється вичерпний перелік причин для умертвіння тварин.

Забороняється їх умертвіння для регулювання чисельності безпритульних тварин. Разом з тим забороняється бити, травмувати, відруювати тварин, примушувати до нападу одних тварин на інших, використовувати їх як мішень під час стрілянини.

Законом також встановлено гуманні умови утримання сільськогосподарських тварин, посилено захист вагітних тварин, заборону розведення птиці для фуа-гра. Забороняється надавати фотопослуги з тваринами.

У Дніпрі чоловік дістав пістолет, відмовившись одягати маску у супермаркеті

Нагляд за захистом тварин від жорстокого поводження здійснюють органи Нацполіції. І вони ж вживають відповідних заходів.

Місцеві ради тепер мають не допускати діяльності пересувних виставок та зоопарків, іншої забороненої діяльності, а також встановлюють перелік тварин, які потребують охорони на їхній території.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)