Актуально для тих тернополян, хто втомився від черг у газових службах
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Актуально для тих тернополян, хто втомився від черг у газових службах

centr-1На початку червня відбулося відкриття нового розрахункового центру для здійснення оплати за спожитий природній газ у Тернополі.

Тепер споживачі м. Тернополя та Тернопільського району можуть здійснити оплату за використаний природний газ без комісії не лише в установі ПАТ «Тернопільміськгаз» на вулиці Митрополита Шептицького, 20, але й у приміщенні ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз» на вулиці Родини Барвінських, 4.

Що цікаво, у перший день роботи, ще до офіційного відкриття, у розрахунковому центрі оплату за природній газ здійснило декілька десятків споживачів. Працюватиме розрахунковий центр з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 години, у п’ятницю з 8.00 до 16.00 та у суботу від 8 до 14.00 години. Обідня перерва – 12.00 – 12.48 год.

Як зазначив директор ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз» Віталій Бобрівець, потреба у новому відділенні обгрунтована тим, що під час розрахунків у розрахунковому центрі на вулиці Митрополита Шептицького, 20 утворювалися чималі черги, які спричиняли незручності не лише споживачам, але й ускладнювали роботу працівників підприємства.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)