Арт-студію повітряного пензля "Натхнення Зарваниці" відкрили на Тернопільщині
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Арт-студію повітряного пензля “Натхнення Зарваниці” відкрили на Тернопільщині

В Зарваниці відбулося офіційне відкриття мистецької студії повітряного пензля «Натхнення Зарваниці».

Студія створена за сприяння ректора Марійського духовного центру о. м. Володимира Фірмана та декана Зарваницького о. Володимира Топоровського, а також за кошти отримані з діяльності соціальних підприємств, що діють у Зарваниці.

Організатором та мистецьким керівником художньої школи стала п. Христина Бочан – талановита художниця з Латвії, роботи якої вражають своєю майстерністю і реалістичністю. Її чудові картини та ікони можна побачити у Марійському духовному центрі, дитячому садочку «Джерельце», школі с. Вишнівчик та інших.

Розмістилася арт-студія у спеціально підготовленому приміщенні реколекційного будинку для прочан. Першими, хто опановуватиме нову техніку малювання – аерографію, стали дванадцятеро дітей, віком 10-15 років, із Зарваниці та навколишніх сіл. Навчання триватиме 3 місяці і після завершення курсу кожен учасник отримає сертифікат, який засвідчить освоєння ним навиків аерографії.

Довідка: Аерографія (графічна задувка) — техніка нанесення малюнка на поверхню за допомогою аерографа. Цей метод відрізняється від інших методик та технік малювання, повітряним розпилом фарби, яке утворює полотно фарби з неймовірно плавними межами-практично як бачить наше око світ навкруги.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!