Завдяки програмі «Велике будівництво» відкрили сучасний спортивний майданчик у селі Боричівка
Вт. 26 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Завдяки програмі «Велике будівництво» відкрили сучасний спортивний майданчик у селі Боричівка

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Для занять спорту — якісні локації! Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» відкрили сучасний спортивний майданчик у селі Боричівка, що входить до складу Теребовлянської міської територіальної громади. 

 

 

Відтак, облаштували футбольне поле зі штучним покриттям, два малих (зі штучною травою) – для волейболу, баскетболу, мініфутболу та гандболу, а також окремий брукований майданчик із тренажерами.Сьогодні на новому стадіоні відбувся матч чемпіонату області юнацької футбольної ліги. Грає Теребовля – Микулинці, також відбувся ще один товариський матч.  «Впевнений, що цей стадіон стане гарним місцем для занять, як професійних спортсменів, так і любителів-початківців. Це великий проєкт зі створення цілісного спортивного комплексу для занять різними видами спорту, проведення змагань та тренувальних зборів», – зазначив голова ОДА Володимир Труш.
Додамо, що на реконструкцію спортивних майданчиків з влаштуванням стадіону в «Навчально-виховному комплексі Боричівська загальноосвітня школа-сад І-II ступенів – ДНЗ»  було виділено 20817,44 тис. грн, у т. ч. кошти ДФРР – 17531,824 тис. грн, 3285,616 тис. грн – кошти місцевого бюджету.

null

 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)