Працівник міліції отримав від тернополянина хабар – 600 доларів США
Вт. 11 Травня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Автоінспектора спіймали на великому хабарі

Працівник міліції отримав від тернополянина хабар – 600 доларів США – за повернення вилученого працівниками ДАІ свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. За цим фактом проти правоохоронця прокуратура порушила кримінальне провадження.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області, автоінспектора підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 ККУ – одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

Встановлено, що працівник міліції отримав від тернополянина хабар – 600 доларів США – за повернення вилученого працівниками ДАІ свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Під час одержання цієї суми автоінспектора затримали працівники прокуратури Тернопільської області спільно із співробітниками відділу внутрішньої безпеки УМВСУ та УСБУ в області.

На даний час виконуються слідчі дії з метою повного, всебічного та об’єктивного розслідування всіх обставин злочину. Вирішується питання про відсторонення автоінспектора від займаної посади та обрання йому міри запобіжного заходу.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)