Батьки просять про допомогу: Юліані Данилишин із Тернополя потрібна пересадка кісткового мозку
Вт. 7 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Батьки просять про допомогу: Юліані Данилишин із Тернополя потрібна пересадка кісткового мозку

Джерело: ІНТБ

Тисячі доларів на лікування. 10-місячна Юліанка Данилишин з Тернополя потребує допомоги. У дівчинки вроджена гостра лімфобластна лейкемія, іншими словами – рак крові. Малечі необхідні кошти для продовження лікування.

Батьки дівчинки дізналися про недугу декілька місяців тому. Дитину одразу почали лікувати, та побороти хворобу виявилося важче, ніж очікували. Юліана пробула в лікарні майже три місяці і результати останніх аналізів знову невтішні.

Лікування малечі недешеве, розповіла мама Ірина Данилишин. Юліанці потрібна пересадка стовбурових клітин, а це дороговартісна операція. Нині батьки подали заявки на лікування у різні клініки західної європи. Відповіді поки не отримали.

Батьки дівчинки просять усіх небайдужих допомогти фінансово, адже на підтримуючу терапію, ліки і перебування в медзакладі треба багато грошей.

Гроші для порятунку Юліанки можна перерахувати на картку Приватбанку:5457 0822 2667 6075 (ДАНИЛИШИН ІРИНА)4149 4393 1656 9916 (ДАНИЛИШИН ІВАН). Номер телефону мами – 097 61 28 786 (Ірина).


Джерело: ІНТБ
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)