Без вакцинації, а отже без роботи: які професії підлягають обмеженням з 8 листопада
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Без вакцинації, а отже без роботи: які професії підлягають обмеженням з 8 листопада

Від роботи відсторонено. З 8 листопада таке правило буде діяти для працівників певних категорій. Перелік професій затвердив Кабмін.

Першими у списку є центральні органи виконавчої влади. Це Міністерства України та усі, хто їм підпорядковуються. Наступними є місцеві державні адміністрації і їх підрозділи. У Тернопільській ОДА працює більше 4 сотень людей. Але чи вакциновані усі вони?

За словами заступниці керівника апарату, начальниці організаційного відділу апарату ОДА Тетяни Стець, в обласній адміністрації провакциновано 98,6% працівників. Тих півтора відсотки, які залишились не вакцинованими, зараз перебувають на лікарняному. Видавати якісь відповідні накази зараз немає потреби.

Остання – третя категорія професій, які підлягають щепленню це освітяни. А саме працівники закладів вищої, післядипломної, професійної, загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти. Без сертифікатів і довідок про вакцинацію їх можуть відсторонити від роботи без збереження зарплати. Директорка  правового ліцею №2 Інна Іванюк розповіла: обговорювала питання щеплення із колективом ще до ухвалення постанови. Вчителі у її закладі вакцинувались, адже хочуть, щоб навчання відбувалось офлайн.


Джерело: ІНТБ
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)