Безпека тернопільських велолюбителів: що варто не забувати
Чт. 28 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Безпека тернопільських велолюбителів: що варто не забувати

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Велосипедисти є  рівноправними учасники дорожнього руху.

З  погіршенням погоднніх умов велосипедисти, які нехтують правилами дорожнього руху потенційно наражають себе та інших на небезпеку.

Згідно з правилами дорожнього руху, ваш велосипед має бути укомплектований світловідбивачами (катафотами): спереду — білого, по боках — жовтогарячого, позаду —  червоного кольору та увімкнений ліхтар (фара)
При виборі одягу для велопоїздки — бути видимим на дорозі й почуватися комфортно (ніщо не повинно заважати під час руху).Використовуйте під час їзди шоломи.
Вибирайте рукавички яскравих кольорів, зі світловідбивними вставками — щоб сигнали, які ви подаєте рукою, були помітні та для захисту очей від пилу, дрібних камінців (що летять з-під коліс), або комах — використовуйте велоокуляри 
Основні правила:
  • Не розмовляйте по телефону під час руху на проїзній частині. Якщо потрібно відповісти на дзвінок — зупиніться.
  • Не їдьте по проїзній частині з увімкненим плеєром і в навушниках. Ви маєте й на слух контролювати, що відбувається на дорозі.
  • Встановіть дзеркало, яке дозволить оцінити дорожню ситуацію позаду.
  • Проїжджаючи повороти й зупинки громадського транспорту, переконайтеся, що ніхто не намагається ”проскочити” ліворуч або праворуч від вас.
  • Будь-яка перешкода на вашому шляху — привід для гальмування та повільного проїзду, але, аж ніяк, не для різкого маневру. 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)