Більше мільйона гривень витратять на ремонт двору, що на вулиці Морозенка у Тернополі (фото)
Нд. 5 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Більше мільйона гривень витратять на ремонт двору, що на вулиці Морозенка у Тернополі (фото)

4У Тернополі на вулиці Морозенка, 3 триває капітальний ремонт двору. Загальна вартість проекту складає 1 мільйон 400 тисяч гривень, проте наразі згідно рішення депутатських комісій з питань ЖКГ виділено лише 350 тисяч.

За ці кошти розпочато першу чергу ремонтів, облаштовують тротуари та бордюри. За сприятливих погодних умов усі роботи в дворі мають завершити ще цього року.

Міський голова Сергій Надал побував у дворі, що на вулиці Морозенка, 3 та поспілкувався з мешканцями. Люди скаржились на якість ремонтів у дворі. Відтак, за словами мера, було дано зауваження підряднику, який виконує роботи, і проблему повинні вирішити.

“Мешканцям розповіли, які роботи реально мають бути виконані в дворі. Враховано думку стосовно облаштування ще однієї пішохідної доріжки, яка має з’єднати двір із зупинкою громадського транспорту. Розписано і узгоджено план робіт, що потрібно зробити в першу чергу. Зокрема, там облаштують бордюри, тротуари, відмостку і почнуть роботи дорожнього полотна”, – розповів Сергій Надал.

8 7 6 5 3 2 1
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)