Більше півсотні екзотичних дерев з'явилися у парку Шевченка у Тернополі (фото)
Нд. 5 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Більше півсотні екзотичних дерев з’явилися у парку Шевченка у Тернополі (фото)

derevo64 екзотичних дерева посадили у парку та сквері імені Тараса Шевченка. Акція відбулася у рамках Концепції комплексного озеленення міста.

Загалом висадили 40 катальп, які поетапно замінять тополі та аварійні і старі дерева у парку. Також висадили 24 саджанці червонолистих кленів «Крімсон Кінг», які з’явились у місті вперше.

Рішення щодо видового складу посадкового матеріалу прийнято для підсилення попередньої акції, що проходила під гаслом «Герої не вмирають», в рамках якої у 2015р. на зеленій зоні біля хреста висаджено тюльпанові дерева.

 – Тут два види дерев – це червонолистий клен і також катальпа. Це два дерева, які добре адаптуються до наших умов. Зокрема, катальпи вже декілька років підряд висаджуються і приживаються у місті. Вони мають гарний колір, гарний зовнішній вигляд. Плюс ці два дерева підходять до наших погодних умов тому, що добре сприймають вологість. Ну і вони так трошки урізнобарвлять кольорову гаму, яка є у парку Шевченка і в цьому сквері, – розповів міський голова Сергій Надал.

katalpi-i-kleni


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)