Більше трьох років 6-річний Давид Ревнюк з Тернополя бореться із страшним діагнозом “Гліоз”
Ср. 16 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Більше трьох років 6-річний Давид Ревнюк з Тернополя бореться із страшним діагнозом “Гліоз”

Джерело: Файне місто

Клітини у головному мозку дитини почали відмирати. І єдина надія врятувати дитину — їх пересадка. Донора вже знайшли. Хлопчика готові прийняти у Грузії. Вартість операції – 18 тисяч доларів. Таких коштів у родини немає.

“Діагноз Давидка  — гліоз. Це означає відмирання нервових клітин в головному мозку. І хвороба  прогресує. Клітини відновити важко, а відмирають вони практично щодня. Тривалий час малюку не могли поставити діагноз. Рідні не розуміли, що з дитиною відбувається. І переконують, що усе розпочалось після того, як хлопчика вакцинували, коли йому було 2 рочки і 9 місяців“, – розповідає мама Світлана Ревнюк.

Хоча медичного підтвердження цієї гіпотези немає, та пані Світлана припускає, що захворювання сина пов’язане із щепленням, яке йому зробили у 3-річному віці.  

Коли синочкові було майже три рочки, він отримав КПК і після того розпочались проблеми. Він перестав відкликатись на ім`я, не розумів, що до нього говорять. Наче дитина забула все, що знала,. Вакцину вкололи у вересні, а за місяць він вперше пішов у садок. Тоді ж і помітили розлади поведінки в дитини”, – додає пані Світлана.

У жовтні Давиду зробили МРТ, результати якого підтвердили порушення роботи головного мозку. Батьки хлопчика почали лікування нервової системи. Руки опускались, та дозволити собі впасти у розпач вони не могли. Зараз єдина надія — пересадка стовбурових клітин.

Давидик у сім`ї єдина дитина.

Реквізити для допомоги:

4731 2191 2327 8743 Світлана Ревнюк (мама)

 

Джерело: Файне місто
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)