Біля тристороннього годинника у Тернополі пропали лавки!
Пн. 17 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Біля тристороннього годинника у Тернополі пропали лавки!

lavkaБіля тристороннього годинника у Тернополі пропали лавки. Дерев’яні елементи демонтували для того, щоб відреставрувати або й замінити їх.

Як повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський, потреба виникла через велику кількість подряпин та надписів на полакованих дошках, які служили сидінням лавки. Елементи демонтовані для здійснення шпаклювання та оновлення лакового покриття.

– Деякі подряпини і вишкрябані написи на дерев’яних елементах настільки глибокі, що дошки потрібно пошліфувати, а не лише полакувати. Особливо постраждали лавки з боку вулиці Сагайдачного, – розповів Олег Соколовський. – Представники підрядної організації, яка виконує реставрацію елементів лавок, здійснить шліфування за допомогою спеціального обладнання, а згодом працівники підприємства нанесуть лак, після чого елементи висушать у спеціальних шафах. Після здійснення цих робіт дерев’яну основу конструкції лавок повернуть на місце. Окремі елементи доведеться замінити, адже через пошкодження вони вже не матимуть такого естетичного вигляду.

До слова, як повідомив Олег Соколовський, заплановано здійснити косметичний ремонт й інших лавок, що розташовані на бульварі Тараса Шевченка.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)