«Бізнесвумен» ошукала тернополян… на 200 тисяч
Ср. 28 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Бізнесвумен» ошукала тернополян… на 200 тисяч

Аферистка з Тернополя, яка пропонувала людям послуги з виготовлення меблів, обдурила більше десяти клієнтів. Жінка впродовж кількох місяців заробила на довірливих тернополянах понад 200 тис. грн.

Безимени-113За словами заступника начальника Тернопільського міськвідділу міліції Анатолія Стельмащука, аферистка була зареєстрована, як приватний підприємець. У місті орендувала три приміщення та рекламувала свою фірму під маркою польського підприємства з виготовлення меблів «Komandor». Офіси так званого «представництва» були на вулицях Замкова, 5, Текстильна, 28 та Збаразька, 39.

– Аферистка приймала замовлення, брала завдатки, а потім відтерміновувала видачу товару, мотивуючи різними причинами, – каже Анатолій Стельмащук. – Допомогти розібратися у ситуації обурені клієнти звернулися до правоохоронців. Коли ми ознайомилися з усіма документами, з’ясувалося, що жінка свого часу й справді співпрацювала з фірмою «Komandor», але у зв’язку з численними скаргами клієнтів на роботу салонів і через порушення стандартів компанія припинила співпрацю з даними салонами та їх власниками. Про що оголосила на своєму офіційному сайті.

Однак офіси аферистка з Тернополя не зачинила, а продовжила збирати гроші з потенційних клієнтів. В угодах, які вона підписувала не було вказано терміну виконання замовлення. Сама ж «бізнесвумен» каже, що частину грошей уже витратила, а другу «з’їла» криза. Аферистка заборгувала також  власникам приміщення за оренду.

Наразі проти зловмисниці порушено десять кримінальних проваджень за ч.2 ст. 190 ККУ – шахрайство.

Міліціонери звертаються до всіх, хто замовляв меблі у цієї жінки за вказаними вище адресами та не отримав товар, повідомляти за номерами телефонів (067) 354 15 35, (097) 809 81 53 або на лінію «102».


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)