Благодійний фонд “Територія вільних людей” та ДСНС підписали Меморандуму про співпрацю
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Благодійний фонд “Територія вільних людей” та ДСНС підписали Меморандуму про співпрацю

Вчора у Києві відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Державною службою надзвичайних ситуацій (ДСНС) та БФ “Територія вільних людей”.

Що таке БФ “Територія вільних людей”?

Благодійний фонд створено менеджментом та засновниками міжнародного музичного фестивалю Faine Misto. На сьогодні діяльність фестивалю сконцентрована на допомозі полку “4308”, який мужньо захищає Маріуполь. Ми переконані, що наша перемога не за горами, і ми усі активно візьмемось відбудовувати наші села, міста і селища. Саме з метою сприяння якнайшвидшої відбудови України ми й створили фонд, щоб спільними зусиллями збудувати територію вільних людей!

З чого ми розпочнемо?

А розпочнемо ми зі сприяння ДСНС ДСНС України у розмінуванні територій, оскільки саме це – перший крок до відбудови України. За оцінками ДСНС, розмінування потребує близько 300 тис. кв. км території України, тобто майже половина площі країни! Уже сьогодні, в середньому за добу, піротехнічними підрозділами щоденно вилучається і знешкоджується від 2 до 6 тисяч вибухонебезпечних предметів, що в майже 10 раз більше ніж до російського вторгнення!

Убезпечення території нашої Батьківщини та її розвиток – це не справа лише держави чи місцевої влади. Лише об’єднавши наші зусилля – ми зробимо більше, ми зробимо швидше, ми зробимо якісніше! Лише спільними зусиллями ми зробимо Україну – територією вільних людей!

Саме тому, за дружньої підтримки та сприяння народної депутатки Євгенії Кравчук Yevheniya Kravchuk ми об’єднали зусилля громадського сектору, виконавчої влади та депутатського корпусу і підписали меморандум про співпрацю з ДСНС, розроблений юристкою фестивалю Тетяна Семусь Тетяна Семусь

Територія Вільних Людей – безпечна територія без мін, бомб та російських окупантів! Успіху нам!

Переможемо окупантів разом.

Слава Україні!


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!