Будівельна компанія «Матла» вітає тернополян зі святом Покрови Пресвятої Богородиці
Пн. 21 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Будівельна компанія «Матла» вітає тернополян зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Сьогодні ми відзначаємо велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва, які пов’язані з боротьбою за свободу і порятунком від ворогів.

matlaДиректор будівельної компанії “Матла” привітав жителів міста та області:

“Свято Покрови є одним з найголовніших для українського народу, адже пов’язане із боротьбою за свободу.

За княжої доби та часів козацтва Покрова берегла наший народ. Із зброєю в руках козаки захищали свою рідну землю і були впевненні, що Свята Покрова охороняє їх. Саме тому в часи незалежності це свято стали відзначати ще й як День Українського козацтва.

Повсякчас воно об’єднувало український народ духовно. Історія показала, що Пресвята Богородиця боронила наше козацьке військо, наш народ, давала сили боротися.

Зараз як ніколи потрібна незламна віра в Україну та її народ.  Тому, в першу чергу, хочу побажати, щоб Пресвята Богородиця охороняла український народ і наше військо, завжди підтримувала нас, плекала мужність українських військовослужбовців і оберігала їх життя.

Від душі вітаю всіх мешканців нашого краю, які сьогодні святкують чудове свято Покрови Пресвятої Богородиці. Щиро бажаю Вам єдності та добра, міцного здоров’я, сили та наснаги. Нехай у цей святий день благодаттю й любов’ю сповняться наші серця. Нехай покров Пресвятої Богородиці оберігає усіх нас. Зі святом Вас, Слава Україні!”, – говориться в зверненні Андрія Матли.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)