Через теракти в Парижі тернопільська поліція посилила режим роботи
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Через теракти в Парижі тернопільська поліція посилила режим роботи

Через теракти в Парижі та з метою попередження терористичних актів і диверсій тернопільська поліція перейшла на посилений режим роботи.

полыцыяДоручення «Про заходи щодо посилення боротьби з тероризмом» 14 листопада підписав т. в. о. начальника ГУ Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол. Упродовж двох тижнів поліція посилено відстежуватиме усіх підозрілих осіб у місцях масового скупчення людей, у громадському транспорті, на авто та залізничних вокзалах.

– У першу чергу перевірятимуть громадян з сумками та пакунками, у яких можуть перевозитися вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухові речовини, – повідомили в секторі комунікації ГУ Національної поліції в Тернопільській області. – Під контролем також перебуватимуть транспортні засоби, що прямують з АРК, Донецької, Луганської областей, а також з Російської Федерації.

Наразі правоохоронці звертаються до мешканців області бути обачними та звертати увагу на будь-які підозрілі предмети чи людей. При найменшій підозрі відразу телефонувати на 102. Вибухотехніки та слідчо-оперативні групи реагуватимуть і перевірятимуть всі повідомлення.

Причина таких дій – серія терактів у Парижі. Відповідальність за них взяло на себе угрупування «Ісламська держава». Загальна кількість загиблих за даними ЗМІ становить 153 особи, понад 200 поранених, з них 80 у важкому стані.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)