Через важку недугу помер доцент з Тернополя
Вт. 24 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Через важку недугу помер доцент з Тернополя

traur_svichkaУніверситетська родина Тернопільського національного економічного університету глибоко сумує і висловлює щирі слова співчуття рідним, друзям і колегам з приводу смерті Володимира Костянтиновича Паучока – доцента кафедри економічної кібернетики та інформатики, кандидата економічних наук.

Паучок Володимир Костянтинович народився 30 травня 1960 року в селі Велика Горожанна Миколаївського району Львівської області. З 1967 по 1977 рік навчався у середній школі.
 
У 1978 році вступив на фізичний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка. У 1983 році отримав диплом радіофізика. Працював у СКБ Брянського заводу технічного обладнання, обчислювальному центрі науково-виробничого об’єднання «Ватра», Тернопільській дирекції банку «Україна».
 
З 2001 року працював у Тернопільському національному економічному університеті на кафедрі економічної кібернетики та інформатики факультету комп’ютерних інформаційних технологій. У 2010 році захистив кандидатську дисертацію, у 2014 – здобув вчене звання доцента.
 
Після тяжкої недуги на 57-му році життя Володимир Костянтинович відійшов у Вічність.
 
Його життєвий шлях – зразок толерантності, добропорядності та чесності. Він мав велике серце, сповнене любов’ю, яке дарувало її всім до останнього свого удару. Низько схиляємо голову перед його відходом у вічність. Ми завжди будемо пам’ятати людину, яку поважали за доброзичливість, щирість, професіоналізм.

 
Вічна йому пам’ять!

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)