Червона зона: на Тернопільщині правоохоронці здійснюють масову перевірку закладів та установ на дотримання карантинних вимог
Нд. 27 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Червона зона: на Тернопільщині правоохоронці здійснюють масову перевірку закладів та установ на дотримання карантинних вимог

Джерело: Файне місто

За порушення санітарних норм доведеться сплатити штраф: громадянам – від 17 тисяч гривень до 34 тисяч гривень та посадовим особам – від 34 тисяч гривень до 170 тисяч гривень.

З дня внесення Тернополя та окремих районів області до найбільш жорсткої зони карантину минув лише тиждень, а поліцейські склали вже 179 адмінпротоколів. З них 132 – в містах та районах, віднесених до червоного рівня епіднебезпеки.  У поліції зазначають, попри жорсткі міри, запроваджені 7 вересня, суб’єкти господарювання, заклади освіти, перевізники продовжують ігнорувати та недотримуватися встановлених обмежень.

Так, 57 протоколів за порушення карантину поліціанти склали відносно директорів закладів освіти за неприпинення роботи шкіл і дитячих садочків. 28 – на водіїв та перевізників за здійснення пасажирських перевезень. 13 – відносно власників закладів громадського харчування за неприпинення роботи. Також найчастіші порушення, які фіксують правоохоронці: це перебування відвідувачів в громадських закладах, магазинах без засобів індивідуального захисту, а також самі продавці нехтують масками. 

 – Ситуація в області залишається напруженою, кількість хворих зростає, лікарні переповнені. З 14 вересня ще два райони Тернопільщини – Заліщицький і Збаразький  – віднесені до найвищого рівня небезпеки – “червоної”. Правоохоронці продовжують посилено працювати та притягувати  порушників до адмінвідповідальності. Лише неухильне дотримання норм адаптивного карантину допоможе стабілізувати ситуацію в області та вийти з негативної зони, – зазначає заступник начальника ГУНП в області Михайло Білецький.

В районах працюють мобільні групи у складі поліцейських, фахівців Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів,  представників місцевого самоврядування, які контролюють виконання карантинного режиму.

Нагадаємо,  у «червоній» зоні забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.  «Помаранчева» зона (+ обмеження «жовтої», “зеленої”) забороняє: діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; роботу спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори; обмеження для масових заходів.


Джерело: Файне містоОтримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)