Чиновники вділили земельні ділянки Чемпіонам світу та Європи, які родом з Тернопільщини
Чт. 29 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Чиновники вділили земельні ділянки Чемпіонам світу та Європи, які родом з Тернопільщини

фото з мережі інтернет
фото з мережі інтернет

Підтримка спортсменів, які захищають честь Тернопільщини та України, залишається важливою складовою роботи обласної адміністрації. При цьому і розвиток галузі, зокрема розбудова спортивної інфраструктури, належне забезпечення тренувальних баз – буде продовжена. 

«Наші олімпійці та параолімпійці доводять, що навіть в доволі скрутних умовах можна отримувати перемоги. Тому в найближчій перспективі стоїть завдання максимально покращити умови для тренувань спортсменів Тернопільщини. В цьому напрямку уже ведеться робота. Зокрема в найближчих планах адміністрації оптимізувати фінансову підтримку спортивних шкіл та організацій. Також ми передбачаємо додаткову увагу звернути на розвиток водних видів спорту, в яких Тернопільщина завжди мала хороші результати», – заначив Ігор Вонс.

Окрім того, за його словами, заохочення спортсменів та допомога їм у вирішенні побутових питань також повинно займати вагоме місце.

При дотриманні норм чинного законодавства документи на земельні ділянки отримали Ельнур Ахадов – Чемпіон Світу 2015 року, Чемпіон Європи 2014 року, срібний та бронзовий призер Чемпіонату Європи 2013-2015 років з веслування на каное, що проживає у с. В. Глибочок, Тернопільської області. А також Петро Горунович, тренер обласної ДЮСШ «Буревісник» та особистий тренер чемпіона.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)